Producenci
Kamera IP DAHUA IPC-HDBW4231FP-AS-0280B (2,8 mm; FullHD 1920x1080; Kopuła)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Szczegóły Techniczne | |
|---|---|
| interfejs mocowania obiektywu | Tablica montażowa |
| Liczba przesyłanych obrazów | 3 |
| Konstrukcja | |
| Kolor produktu | Biały |
| IK code | IK10 |
| Cechy zabiezpieczeń | Odporny na temperaturę Wodoodporny |
| Stopień ochrony IP | IP67 |
| Typ mocowania | Sufit / Ściana |
| Materiał obudowy | Metal |
| Układ | Douszne |
| Moc | |
| Rodzaj zasilania | PoE |
| Pobór mocy | 4,5 W |
| Wyjście prądu stałego (w woltach) | 12 |
| Obsługa PoE | Tak |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 400 g |
| Wysokość produktu | 50,3 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 440 g |
| Średnica | 10,6 cm |
| Ochrona | |
| Funkcje systemu Intelligent Video Surveillance (IVS) | Potykacz Wtargnięcie Opuszczony obiekt Zaginiony obiekt Wykrywanie twarzy |
| Czujnik ruchu | Tak |
| Cechy zarządzania | |
| Oprogramowanie do zarządzania | Smart PSS, DSS, Easy4ip |
| Przeglądarka internetowa | Tak |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -30 - 60 °C |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -30 - 60 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 0 - 95% |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 0 - 95% |
| Sieć | |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.3af |
| Rodzaj interfejsu sieci Ethernet | Fast Ethernet |
| Obsługa jakość serwisu (QoS) | Tak |
| Metoda strumieniowa | Multicast Unicast |
| Technologia okablowania | 10/100Base-T(X) |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Wi-Fi | Nie |
| Zgodność operacyjna klientów | ONVIF, PSIA, CGI |
| Wymagania systemowe | |
| Obsługiwane operacyjne systemy komórkowe | iOS Android |
| Wydajność | |
| Technologia łączności | Przewodowa |
| Przeznaczenie | Wewnętrz i na wolnym powietrzu |
| Wide Dynamic Range (WDR) | Tak |
| Model | Kamera bezpieczeństwa IP |
| Tryb dzienny / nocny | Tak |
| Zawartość opakowania | |
| Liczba kamer | 1 |
| Audio | |
| Wbudowany mikrofon | Tak |
| Kodeki audio | G.711a/ G.711Mu/ AAC/ G.726 |
| Stosunek sygnału do szumu | 50 dB |
| Nośnik danych | |
| Zintegrowany czytnik kart | Tak |
| Obsługiwane typy kart pamięci | MicroSD (TransFlash) |
| Pojemność pamięci ROM | 32 MB |
| Maksymalny rozmiar karty pamięci | 128 GB |
| Wbudowany HDD | Nie |
| Pojemność pamięci wewnętrznej | 256 MB |
| Porty i interfejsy | |
| Gniazdko wyjścia DC | Tak |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Standardowe rozwiązania komunikacyjne | RJ-45 |
| Kamera | |
| Zakres kąta nachylenia | 0 - 80° |
| Kąt widzenia obiektywu, w poziomie | 110° |
| Kąt widzenia obiektywu w pionie | 58° |
| Min. Oświetlenie | 0,009 lx |
| Typ migawki aparatu | Elektroniczny |
| Balans bieli | Lampa Naturalny Ręczny Zewnętrzna Automatyczna |
| Dostosowywanie czasu migawki | Automatyczne/Ręczne |
| Kąt obrotu | 360° |
| Zakres przesuwania | 0 - 60° |
| Szybkość migawki | 1/3 - 1/1000000 s |
| Pozostałe funkcje | |
| Obsługiwane przeglądarki | IE, Chrome, Firefox, Safari |
| IR control | Automatyczna Ręczny |
| Matryca światłoczuła | |
| Typ przetwornika obrazu | CMOS |
| Skanowanie progresywne | Tak |
| Wielkość czujnika CCD | 25,4 / 2,8 mm (1 / 2.8") |
| Tryb nocny | |
| Typ diody LED | Podczerwień |
| Odległość widzenia nocnego (Night Vision) | 20 m |
| Tryb nocny | Tak |
| Ilość diod oświetlenia | 10 |
| Video | |
| Maksymalna rozdzielczość | 1920 x 1080 px |
| Obsługiwane rozdzielczości grafiki | 352 x 288 704 x 480 352 x 240 704 x 576 1920 x 1080 (HD 1080) 1280 x 720 (HD 720) 640 x 480 (VGA) 1280 x 960 |
| Transmisja wideo | Tak |
| Kompensacja oświetlenia tylnego | Tak |
| Formaty kompresji | H.264+ H.265+ H.265 H.264 |
| Prędkość przepływu danych | H.264: 24~9472Kbps, H.265: 14~5632Kbps |
| Pełny HD | Tak |
| 3D NR (Redukcja szumu 3D) | Tak |
| Obracanie obrazu i odbicie lustrzane | Tak |
| System formatu sygnału analogowego | PAL |
| Kontrola szybkości transmisji danych | Constant Bit Rate (CBR)/Variable Bit Rate (VBR) |
| Kodowanie regionalnego obszaru zainteresowania (ROI) | Tak |
| Redukcja hałasu | Tak |
| Obsługiwane tryby wideo | 720p 1080p 480p |
| Smart IR | Tak |
| Highlight Compensation (HLC) | Tak |
| Ilość klatek | 60 fps |
| Suma megapikseli | 2 MP |
| Maska prywatności | Tak |
| Wzmocnienie sterowania | Automatyczne/Ręczne |
| System obiektywów | |
| Rozpoznawanie odległości | 9 m |
| Określanie odległości | 4 m |
| Maksymalna przesłona | 2 |
| Obserwuj odległość | 17 m |
| Możliwość przybliżenia | Tak |
| Cyfrowe zbliżenie | 16x |
| Stała ostrość | Tak |
| Wykrywanie odległości | 44 m |
| Standardowy zakres ogniskowania | 2.8 m |