Producenci
Kamera IP DAHUA IPC-HDW1230T-ZS-2812-S5
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Układ | Wieżyczka |
| Kolor produktu | Biały Czarny |
| Materiał obudowy | Metal |
| Stopień ochrony IP | IP67 |
| Typ mocowania | Sufit / Ściana |
| Moc | |
| Pobór mocy (max) | 6,5 W |
| Wyjście prądu stałego (w woltach) | 12 |
| Rodzaj zasilania | DC, PoC |
| Ochrona | |
| Lustro | Tak |
| Wideo detekcja ruchu | Tak |
| Cechy zarządzania | |
| Przeglądarka internetowa | Tak |
| Oprogramowanie do zarządzania | Smart PSS; DSS; DMSS |
| Warunki pracy | |
| Zakres wilgotności względnej | 0 - 95% |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -30 - 60 °C |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 0 - 95% |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -30 - 60 °C |
| Sieć | |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Obsługiwane protokoły sieciowe | IPv4; IPv6; HTTP; HTTPS; TCP; UDP; ARP; RTP; RTSP; SMTP; FTP; DHCP; DNS; NTP; Multicast |
| Metoda strumieniowa | Multicast Unicast |
| Liczba użytkowników | 6 użyt. |
| Wymagania systemowe | |
| Obsługa mobilnych systemów operacyjnych | iOS Android |
| Wydajność | |
| Model | Kamera bezpieczeństwa IP |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Przeznaczenie | Wewnętrz i na wolnym powietrzu |
| Zawartość opakowania | |
| Liczba kamer | 1 |
| Audio | |
| Obsługiwane formaty audio | CBR |
| Nośnik danych | |
| Pojemność pamięci wewnętrznej | 64 MB |
| Pojemność pamięci ROM | 46 MB |
| Porty i interfejsy | |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Kamera | |
| Min. Oświetlenie | 0,008 lx |
| Kąt obrotu | 355° |
| Balans bieli | Street lamp Zewnętrzna Naturalny Ręczny Tryb niestandardowy Automatyczna |
| Zakres kąta nachylenia | 0 - 78° |
| Szybkość migawki | 1/3 - 1/100000 s |
| Zakres przesuwania | 0 - 360° |
| Matryca światłoczuła | |
| Liczba czujników | 1 |
| Wielkość czujnika CCD | 25,4 / 2,7 mm (1 / 2.7") |
| Typ przetwornika obrazu | CMOS |
| Tryb nocny | |
| Tryb nocny | Tak |
| Ilość diod oświetlenia | 2 |
| Typ diody LED | Podczerwień |
| Odległość widzenia nocnego (Night Vision) | 40 m |
| Video | |
| Maska prywatności | Tak |
| Highlight Compensation (HLC) | Tak |
| Kodowanie regionalnego obszaru zainteresowania (ROI) | Tak |
| Redukcja hałasu | Tak |
| Smart IR | Tak |
| Formaty kompresji | H.265 H.264 MPEG |
| Maksymalna rozdzielczość | 1920 x 1080 px |
| Cyfrowy zakres dynamiki (DWDR) | Tak |
| Kompensacja oświetlenia tylnego | Tak |
| Technologia redukcji szumów | Redukcja szumów 3D |
| Wzmocnienie sterowania | Automatyczne/Ręczne |
| System obiektywów | |
| Maksymalna przesłona | 1,7 |
| Długość stałej ogniskowej | 2,8 mm |