Producenci
Kamera IP DAHUA IPC-HDW1431S-0280B-S4
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Układ | Tuba/kopułka |
| Materiał obudowy | Metal, Plastik |
| Kolor produktu | Czarny Biały |
| Stopień ochrony IP | IP67 |
| Typ mocowania | Sufit |
| Moc | |
| Pobór mocy (max) | 4,9 W |
| Rodzaj zasilania | DC, PoE |
| Wyjście prądu stałego (w woltach) | 12 |
| Waga i rozmiary | |
| Średnica | 10,8 cm |
| Wysokość produktu | 84,9 mm |
| Waga produktu | 270 g |
| Ochrona | |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | HTTPS |
| Wbudowana syrena | Tak |
| Filtrowanie adresów IP | Tak |
| Wideo detekcja ruchu | Tak |
| Inkrypcja HTTS | Tak |
| Funkcje systemu Intelligent Video Surveillance (IVS) | Potykacz |
| Lustro | Tak |
| Cechy zarządzania | |
| Przeglądarka internetowa | Tak |
| Oprogramowanie do zarządzania | Smart PSS, DSS, DMSS |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -40 - 60 °C |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -40 - 60 °C |
| Sieć | |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.3af IEEE 802.1x |
| Obsługa jakość serwisu (QoS) | Tak |
| Rodzaj interfejsu sieci Ethernet | Fast Ethernet |
| Bluetooth | Nie |
| Wi-Fi | Nie |
| Liczba użytkowników | 20 użyt. |
| Metoda strumieniowa | Multicast |
| Wymagania systemowe | |
| Obsługa mobilnych systemów operacyjnych | Android iOS |
| Wydajność | |
| Model | Kamera bezpieczeństwa IP |
| Wide Dynamic Range (WDR) | 120 dB |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| WE/WY alarmu | Tak |
| Przeznaczenie | Wewnętrz i na wolnym powietrzu |
| Tryb dzienny / nocny | Tak |
| Zawartość opakowania | |
| Liczba kamer | 1 |
| Audio | |
| Wbudowany mikrofon | Nie |
| Nośnik danych | |
| Obsługiwane karty pamięci | MicroSD |
| Zintegrowany czytnik kart | Tak |
| Pojemność pamięci wewnętrznej | 128 MB |
| Wbudowany HDD | Nie |
| Pojemność pamięci ROM | 128 MB |
| Porty i interfejsy | |
| Gniazdko wyjścia DC | Tak |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Kamera | |
| Balans bieli | Naturalny Ręczny Zewnętrzna Automatyczna Street lamp |
| Zakres kąta nachylenia | 0 - 78° |
| Kąt obrotu | 360° |
| Min. Oświetlenie | 0,03 lx |
| Kąt widzenia soczewki, przekątna | 111° |
| Kąt widzenia obiektywu, w poziomie | 93° |
| Kąt widzenia obiektywu w pionie | 53° |
| Zakres przesuwania | 0 - 355° |
| Typ migawki aparatu | Elektroniczny |
| Kontrola panewki kamery | Tak |
| Dostosowywanie czasu migawki | Automatyczne/Ręczne |
| Kontrola pochylenia kamery | Tak |
| Szybkość migawki | 1/3 - 1/100000 s |
| Matryca światłoczuła | |
| Wielkość czujnika CCD | 25,4 / 2,8 mm (1 / 2.8") |
| Typ przetwornika obrazu | CMOS |
| Liczba czujników | 1 |
| Skanowanie progresywne | Tak |
| Tryb nocny | |
| Ilość diod oświetlenia | 12 |
| Odległość widzenia nocnego (Night Vision) | 30 m |
| Tryb nocny | Tak |
| Video | |
| Obsługiwane rozdzielczości grafiki | 2560 x 1440 352 x 288 352 x 240 704 x 576 704 x 480 1920 × 1080 1280 x 960 2688 x 1520 2304 x 1296 640 × 480 1280 x 720 |
| Prędkość przepływu danych | H.264: 32 kbps – 6144 kbps; H.265: 12 kbps – 6144 kbps |
| Maksymalna rozdzielczość | 2688 x 1520 px |
| Kompensacja oświetlenia tylnego | Tak |
| Highlight Compensation (HLC) | Tak |
| Obsługiwane formaty plików wideo | H.265+ H.264+ |
| Suma megapikseli | 4 MP |
| Kodowanie regionalnego obszaru zainteresowania (ROI) | Tak |
| Redukcja hałasu | Tak |
| Ilość klatek | 30 fps |
| Transmisja wideo | Tak |
| Technologia redukcji szumów | Redukcja szumów 3D |
| Kontrola szybkości transmisji danych | Constant Bit Rate (CBR)/Variable Bit Rate (VBR) |
| Wzmocnienie sterowania | Automatyczne/Ręczne |
| Formaty kompresji | M-JPEG H.265 H.264 H.264B |
| Maska prywatności | Tak |
| System obiektywów | |
| Rozpoznawanie odległości (szerokie) | 11,2 m |
| Obserwowanie odległości (szerokie) | 22,4 m |
| Długość stałej ogniskowej | 2,8 mm |
| Najmniejsza odległość ogniskowa | 0,8 m |
| Wykrywanie odległości (szerokie) | 50 m |
| Określanie odległości (szerokie) | 15,1 m |
| Liczba soczewek | 1 |
| Maksymalna przesłona | 2 |