Producenci
Kamera IP DAHUA IPC-HDW1531S-0360B (3,6 mm; 1280x1024, 1280x720, 1280x960, 2304x1296, 2560x1440, 2592x1944, 2688 x 1520, FullHD 1920x1080; Kopuła)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Materiał obudowy | Plastik Metal |
| Typ mocowania | Sufit |
| Kolor produktu | Czarny Biały |
| Stopień ochrony IP | IP67 |
| Moc | |
| Rodzaj zasilania | DC PoE |
| Wyjście prądu stałego (w woltach) | 12 |
| Maksymalne zużycie mocy | 6 W |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 230 g |
| Waga wraz z opakowaniem | 387 g |
| Wysokość produktu | 84,9 mm |
| Średnica | 10,8 cm |
| Ochrona | |
| Funkcje systemu Intelligent Video Surveillance (IVS) | Potykacz Wtargnięcie |
| Video detektor ruchu | Tak |
| Cechy zarządzania | |
| Zarządzanie przez stronę www | Tak |
| Warunki pracy | |
| Zakres wilgotności względnej | 0 - 95% |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -30 - 60 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -30 - 60 °C |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 0 - 95% |
| Sieć | |
| Obsługa jakość serwisu (QoS) | Tak |
| Bluetooth | Nie |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.1x IEEE 802.3af |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Rodzaj interfejsu sieci Ethernet | Fast Ethernet |
| Metoda strumieniowa | Multicast Unicast |
| Liczba użytkowników | 20 użyt. |
| Technologia okablowania | 10/100Base-T(X) |
| Wi-Fi | Nie |
| Wymagania systemowe | |
| Obsługiwane operacyjne systemy komórkowe | Android iOS |
| Wydajność | |
| Technologia łączności | Przewodowa |
| Tryb dzienny / nocny | Tak |
| Przeznaczenie | Wewnętrz i na wolnym powietrzu |
| Podczerwień (IR) Filtr odcięcia | Tak |
| Wide Dynamic Range (WDR) | Tak |
| Zawartość opakowania | |
| Liczba kamer | 1 |
| Nośnik danych | |
| Wbudowany HDD | Nie |
| Wielkość pamięci flash | 32 MB |
| Pojemność pamięci wewnętrznej | 512 MB |
| Porty i interfejsy | |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Kamera | |
| Kontrola pochylenia kamery | Tak |
| Kontrola panewki kamery | Tak |
| Zakres kąta nachylenia | 0 - 90° |
| Zakres przesuwania | 0 - 360° |
| Dostosowywanie czasu migawki | Automatyczne/Ręczne |
| Balans bieli | Zewnętrzna Automatyczna Naturalny Ręczny |
| Kąt widzenia (poziomy) | 96° |
| Szybkość migawki | 1/3-1/100000 s |
| Kąt widzenia (pionowy) | 70° |
| Typ migawki aparatu | Elektroniczny |
| Kąt obrotu | 360° |
| Matryca światłoczuła | |
| Skanowanie progresywne | Tak |
| Wielkość czujnika CCD | 25,4 / 2,7 mm (1 / 2.7") |
| Liczba czujników | 1 |
| Tryb nocny | |
| Odległość widzenia nocnego (Night Vision) | 30 m |
| Tryb nocny | Tak |
| Ilość diod oświetlenia | 12 |
| Video | |
| Obsługiwane rozdzielczości grafiki | 352 x 288 2688 x 1520 1280 x 720 (HD 720) 2304 x 1296 2048 x 1536 (QXGA) 640 x 480 (VGA) 704 x 480 1920 x 1080 (HD 1080) 352 x 240 704 x 576 2592 x 1944 |
| Highlight Compensation (HLC) | Tak |
| Obsługiwane tryby wideo | 1080p 720p |
| Transmisja wideo | Tak |
| Obracanie obrazu i odbicie lustrzane | Tak |
| Kompensacja oświetlenia tylnego | Tak |
| Kodowanie regionalnego obszaru zainteresowania (ROI) | Tak |
| Maksymalna rozdzielczość | 2592 x 1944 px |
| Technologia redukcji szumów | Redukcja szumów 3D |
| Ilość klatek | 30 fps |
| Suma megapikseli | 5 MP |
| Wzmocnienie sterowania | Automatyczne/Ręczne |
| Maska prywatności | Tak |
| Kontrola szybkości transmisji danych | Constant Bit Rate (CBR) Variable Bit Rate (VBR) |
| Redukcja hałasu | Tak |
| 3D NR (Redukcja szumu 3D) | Tak |
| Formaty kompresji | H.264+ M-JPEG H.265 H.264 H.265+ |
| System obiektywów | |
| Liczba soczewek | 1 |
| Rozpoznawanie odległości | 13 m |
| Maksymalna przesłona | 2 |
| Obserwuj odległość | 25 m |
| Wykrywanie odległości | 63 m |
| Długość stałej ogniskowej | 3,6 mm |
| Stała ostrość | Tak |
| Możliwość przybliżenia | Tak |
| Określanie odległości | 6 m |
| Cyfrowe zbliżenie | 16x |