Producenci
Kamera IP DAHUA IPC-HDW2231T-AS-0360B-S2
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Typ mocowania | Sufit / Ściana |
| Kolor produktu | Biały |
| Układ | Douszne |
| Materiał obudowy | Metal |
| Paroodporny | Tak |
| Stopień ochrony IP | IP67 |
| Moc | |
| Wyjście prądu stałego (w woltach) | 12 |
| Pobór mocy | 6,5 W |
| Rodzaj zasilania | Prąd przemienny PoE DC |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 390 g |
| Głębokość produktu | 109,9 mm |
| Wysokość produktu | 100,9 mm |
| Ochrona | |
| Aktywny alarm włamania | Tak |
| Lustro | Tak |
| Video detektor ruchu | Tak |
| Czujnik ruchu | Tak |
| Ochrona prywatności | Tak |
| Cechy zarządzania | |
| Przeglądarka internetowa | Tak |
| Zarządzanie przez stronę www | Tak |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -40 - 60 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -40 - 60 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 0 - 95% |
| Sieć | |
| Metoda strumieniowa | Multicast Unicast |
| Liczba użytkowników | 20 użyt. |
| Obsługa jakość serwisu (QoS) | Tak |
| Bluetooth | Nie |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.1x |
| Wi-Fi | Nie |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Wymagania systemowe | |
| Obsługiwane operacyjne systemy komórkowe | Android iOS |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Tak |
| Wydajność | |
| Przeznaczenie | Wewnętrz i na wolnym powietrzu |
| Obsługa funkcji Plug & Play | Tak |
| Technologia łączności | Przewodowa |
| Model | Kamera bezpieczeństwa IP |
| Zawartość opakowania | |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Liczba kamer | 1 |
| Audio | |
| Kodeki glosu | G.711a G.726 G.711Mu |
| Kanały wyjścia audio | 1 kan. |
| Kanały wejściowe audio | 1 |
| Obsługiwane formaty audio | AAC |
| Nośnik danych | |
| Wbudowany HDD | Nie |
| Maksymalny rozmiar karty pamięci | 256 GB |
| Obsługiwane typy kart pamięci | MicroSD |
| Zintegrowany czytnik kart | Tak |
| Porty i interfejsy | |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Gniazdko wyjścia DC | Tak |
| Kamera | |
| Kontrola pochylenia kamery | Tak |
| Kontrola panewki kamery | Tak |
| Dostosowywanie czasu migawki | Automatyczne/Ręczne |
| Zakres kąta nachylenia | 0 - 78° |
| Kąt widzenia (pionowy) | 56° |
| Kąt widzenia (poziomy) | 87° |
| Balans bieli | Naturalny Ręczny Tryb niestandardowy Zewnętrzna Automatyczna Lampa |
| Szybkość migawki | 1/3 - 1/100000 s |
| Kąt obrotu | 360° |
| Typ migawki aparatu | Elektroniczny |
| Min. Oświetlenie | 0,002 lx |
| Zakres przesuwania | 0 - 360° |
| Matryca światłoczuła | |
| Liczba efektywnych pikseli (WxO) | 1920 x 1080 px |
| Wielkość czujnika CCD | 25,4 / 2,8 mm (1 / 2.8") |
| Typ przetwornika obrazu | CMOS |
| Liczba czujników | 1 |
| Skanowanie progresywne | Tak |
| Tryb nocny | |
| Tryb nocny | Tak |
| Odległość widzenia nocnego (Night Vision) | 30 m |
| Ilość diod oświetlenia | 2 |
| Video | |
| Analityczna inteligencja wideo | Tak |
| Maska prywatności | Tak |
| Obracanie obrazu i odbicie lustrzane | Tak |
| Kontrola szybkości transmisji danych | Constant Bit Rate (CBR)/Variable Bit Rate (VBR) |
| Formaty kompresji | MPG H.265 H.264 H.264B |
| Technologia redukcji szumów | Redukcja szumów 3D |
| Kodowanie regionalnego obszaru zainteresowania (ROI) | Tak |
| Redukcja hałasu | Tak |
| Wzmocnienie sterowania | Automatyczne/Ręczne |
| Transmisja wideo | Tak |
| Obsługiwane rozdzielczości grafiki | 352 x 288 1920 x 1080 (HD 1080) 352 x 240 704 x 576 1280 x 960 704 x 480 1280 x 720 (HD 720) 640 x 480 (VGA) |
| Maksymalna rozdzielczość | 1920 x 1080 px |
| Kompensacja oświetlenia tylnego | Tak |
| Highlight Compensation (HLC) | Tak |
| Obsługiwane tryby wideo | 480p 576p 1080p |
| Ilość klatek | 30 fps |
| Suma megapikseli | 2 MP |
| System obiektywów | |
| Automatyczne ustawienie ostrości | Tak |
| Maksymalna przesłona | 1,6 |
| Liczba soczewek | 1 |
| Długość stałej ogniskowej | 3,6 mm |
| Stała ostrość | Tak |