Producenci
Kamera IP DAHUA IPC-HDW2431T-ZS-27135-S2
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Kolor produktu | Biały |
| Układ | Douszne |
| Typ mocowania | Sufit / Ściana |
| Stopień ochrony IP | IP67 |
| Kod IK | IK10 |
| Paroodporny | Tak |
| Materiał obudowy | Metal |
| Moc | |
| Napięcie wejściowe AC | 24 V |
| Rodzaj zasilania | Prąd przemienny, DC, PoE |
| Pobór mocy | 12,4 W |
| Wyjście prądu stałego (w woltach) | 12 |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 950 g |
| Wysokość produktu | 117,9 mm |
| Głębokość produktu | 159 mm |
| Ochrona | |
| Aktywny alarm włamania | Tak |
| Wideo detekcja ruchu | Tak |
| Lustro | Tak |
| Czujnik ruchu | Tak |
| Ochrona prywatności | Tak |
| Cechy zarządzania | |
| Zarządzanie przez stronę www | Tak |
| Oprogramowanie do zarządzania | Smart PSS, DSS, DMSS |
| Przeglądarka internetowa | Tak |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -30 - 60 °C |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -30 - 60 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 0 - 95% |
| Sieć | |
| Bluetooth | Nie |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.1x |
| Obsługa jakość serwisu (QoS) | Tak |
| Rodzaj interfejsu sieci Ethernet | Fast Ethernet |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Liczba użytkowników | 20 użyt. |
| Wi-Fi | Nie |
| Metoda strumieniowa | Multicast Unicast |
| Wymagania systemowe | |
| Obsługiwane operacyjne systemy komórkowe | iOS Android |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Tak |
| Wydajność | |
| Model | Kamera bezpieczeństwa IP |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Obsługa funkcji Plug & Play | Tak |
| WE/WY alarmu | Tak |
| Przeznaczenie | Wewnętrz i na wolnym powietrzu |
| Funkcja liczenia osób | Tak |
| Zawartość opakowania | |
| Liczba kamer | 1 |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Audio | |
| Kanały wyjścia audio | 1 kan. |
| Kodeki dźwiękowe | G.711a G.711alaw G.726 G.726-32 G.723.1 G.723 |
| Obsługiwane formaty audio | AAC |
| Kanały wejściowe audio | 1 |
| Nośnik danych | |
| Obsługiwane karty pamięci | MicroSD |
| Zintegrowany czytnik kart | Tak |
| Maksymalny rozmiar karty pamięci | 256 GB |
| Wbudowany HDD | Nie |
| Porty i interfejsy | |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Gniazdko wyjścia DC | Tak |
| Kamera | |
| Zakres kąta nachylenia | 0 - 65° |
| Kąt widzenia w poziomie | 43° |
| Kąt widzenia (pionowy) | 23° |
| Kontrola pochylenia kamery | Tak |
| Kontrola panewki kamery | Tak |
| Szybkość migawki | 1/3 - 1/100000 s |
| Balans bieli | Naturalny Ręczny Lampa Zewnętrzna Automatyczna |
| Typ migawki aparatu | Elektroniczny |
| Min. Oświetlenie | 0,002 lx |
| Zakres przesuwania | 0 - 355° |
| Dostosowywanie czasu migawki | Automatyczne/Ręczne |
| Kąt obrotu | 355° |
| Auto zmiana | Tak |
| Matryca światłoczuła | |
| Liczba czujników | 1 |
| Liczba efektywnych pikseli (WxO) | 2688 x 1520 px |
| Wielkość czujnika CCD | 25,4 / 1,8 mm (1 / 1.8") |
| Typ przetwornika obrazu | CMOS |
| Skanowanie progresywne | Tak |
| Tryb nocny | |
| Tryb nocny | Tak |
| Odległość widzenia nocnego (Night Vision) | 80 m |
| Ilość diod oświetlenia | 3 |
| Typ diody LED | Podczerwień |
| Video | |
| Maksymalna rozdzielczość | 2688 x 1520 px |
| Obsługiwane rozdzielczości grafiki | 2560 x 1440 1920 x 1080 (HD 1080) 2688 x 1520 352 x 240 704 x 576 1280 x 720 (HD 720) 2304 x 1296 1280 x 960 640 x 480 (VGA) 352 x 288 |
| Analityczna inteligencja wideo | Tak |
| Wzmocnienie sterowania | Automatyczne/Ręczne |
| Maska prywatności | Tak |
| Cyfrowy zakres dynamiki (DWDR) | Tak |
| Obracanie obrazu i odbicie lustrzane | Tak |
| Ilość klatek | 30 fps |
| Prędkość przepływu danych | H.264: 32 Kbps–8192 Kbps, H.265: 19 Kbps– 8192 Kbps |
| Kodowanie regionalnego obszaru zainteresowania (ROI) | Tak |
| Smart IR | Tak |
| Kontrola szybkości transmisji danych | Constant Bit Rate (CBR)/Variable Bit Rate (VBR) |
| Obsługiwane tryby wideo | 1080p 720p |
| Technologia redukcji szumów | Redukcja szumów 3D |
| Formaty kompresji | H.265 H.264 H.264+ H.265 Pro+ H.265+ H.265 Pro |
| Suma megapikseli | 4 MP |
| Highlight Compensation (HLC) | Tak |
| Redukcja hałasu | Tak |
| Transmisja wideo | Tak |
| Kompensacja oświetlenia tylnego | Tak |
| System obiektywów | |
| Liczba soczewek | 1 |
| Standardowy zakres ogniskowania | 2.5 - 6 m |
| Automatyczne ustawienie ostrości | Tak |
| Stała ostrość | Tak |
| Maksymalna przesłona | 1,6 |
| Długość ogniskowa | 8 - 32 mm |