Producenci
Kamera IP DAHUA IPC-HDW2439T-AS-LED-0280B-S2
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Układ | Wieżyczka |
| Stopień ochrony IP | IP67 |
| Paroodporny | Tak |
| Produkt odporny na warunki atmosferyczne | Tak |
| Typ mocowania | Sufit |
| Kolor produktu | Biały |
| Moc | |
| Pobór mocy | 7,4 W |
| Wyjście prądu stałego (w woltach) | 12 |
| Rodzaj zasilania | DC, PoE |
| Waga i rozmiary | |
| Średnica | 11 cm |
| Waga produktu | 365 g |
| Ochrona | |
| Lustro | Tak |
| Czujnik ruchu | Tak |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -40 - 60 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 0 - 95% |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -40 - 60 °C |
| Sieć | |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Wi-Fi | Nie |
| Liczba użytkowników | 20 użyt. |
| Bluetooth | Nie |
| Wydajność | |
| Model | Kamera bezpieczeństwa IP |
| Przeznaczenie | Wewnętrz i na wolnym powietrzu |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Zawartość opakowania | |
| Liczba kamer | 1 |
| Audio | |
| Kodeki dźwiękowe | G.711a G.726 G.711Mu |
| Wbudowany mikrofon | Tak |
| Nośnik danych | |
| Wielkość pamięci flash | 128 MB |
| Wbudowany HDD | Nie |
| Pojemność pamięci ROM | 128 MB |
| Porty i interfejsy | |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Kamera | |
| Balans bieli | Naturalny Ręczny Zewnętrzna Automatyczna |
| Szybkość migawki | 1/3 s |
| Typ migawki aparatu | Elektroniczny |
| Zakres przesuwania | 0 - 360° |
| Kontrola pochylenia kamery | Tak |
| Kontrola panewki kamery | Tak |
| Kąt widzenia soczewki, przekątna | 115° |
| Kąt widzenia obiektywu, w poziomie | 96° |
| Kąt widzenia obiektywu w pionie | 51° |
| Zakres kąta nachylenia | 0 - 78° |
| Matryca światłoczuła | |
| Typ przetwornika obrazu | CMOS |
| Wielkość czujnika CCD | 25,4 / 3 mm (1 / 3") |
| Liczba czujników | 1 |
| Tryb nocny | |
| Odległość widzenia nocnego (Night Vision) | 30 m |
| Typ diody LED | Podczerwień |
| Tryb nocny | Nie |
| Video | |
| Kompensacja oświetlenia tylnego | Tak |
| Highlight Compensation (HLC) | Tak |
| Formaty kompresji | M-JPEG H.265 H.264 |
| Smart IR | Tak |
| Obsługiwane tryby wideo | 720p 1080p |
| Transmisja wideo | Tak |
| Suma megapikseli | 4 MP |
| Technologia redukcji szumów | Redukcja szumów 3D |
| Kodowanie regionalnego obszaru zainteresowania (ROI) | Tak |
| Wzmocnienie sterowania | Automatyczne/Ręczne |
| Ilość klatek | 30 fps |
| Obsługiwane rozdzielczości grafiki | 2688 x 1520 1280 x 960 1280 x 720 (HD 720) 2304 x 1296 352 x 240 704 x 576 2560 x 1440 1920 x 1080 (HD 1080) 640 x 480 (VGA) 704 x 480 352 x 288 |
| Maksymalna rozdzielczość | 2688 x 1520 px |
| System obiektywów | |
| Określanie odległości | 5,6 m |
| Określanie odległości (szerokie) | 5,6 m |
| Wykrywanie odległości (szerokie) | 56 m |
| Średnica obiektywu | 2,8 mm |
| Obserwowanie odległości (szerokie) | 22,4 m |
| Liczba soczewek | 1 |
| Rozpoznawanie odległości (szerokie) | 11,2 m |