Producenci
Kamera IP DAHUA IPC-HDW3549TM-AS-LED-0280B
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Materiał obudowy | Plastik Metal |
| Typ mocowania | Sufit |
| Kolor produktu | Biały |
| Stopień ochrony IP | IP67 |
| Układ | Wieżyczka |
| Moc | |
| Wyjście prądu stałego (w woltach) | 12 |
| Rodzaj zasilania | DC, PoE |
| Pobór mocy | 8,4 W |
| Waga i rozmiary | |
| Średnica | 12,2 cm |
| Waga produktu | 480 g |
| Wysokość produktu | 99,1 mm |
| Głębokość produktu | 121,9 mm |
| Szerokość produktu | 121,9 mm |
| Ochrona | |
| Funkcje systemu Intelligent Video Surveillance (IVS) | Wykrywanie pojazdów Wtargnięcie Wykrywanie ludzi Potykacz |
| Wideo detekcja ruchu | Tak |
| Lustro | Tak |
| Ochrona prywatności | Tak |
| Cechy zarządzania | |
| Przeglądarka internetowa | Tak |
| Oprogramowanie do zarządzania | Smart PSS; DSS; DMSS |
| Zarządzanie przez stronę www | Tak |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -40 - 60 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -40 - 60 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 0 - 95% |
| Sieć | |
| Metoda strumieniowa | Multicast |
| Liczba użytkowników | 20 użyt. |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Obsługa jakość serwisu (QoS) | Tak |
| Rodzaj interfejsu sieci Ethernet | Fast Ethernet |
| Wymagania systemowe | |
| Obsługa mobilnych systemów operacyjnych | Android iOS |
| Wydajność | |
| Tryb dzienny / nocny | Tak |
| Wide Dynamic Range (WDR) | Tak |
| Zakres dynamiczny | 120 dB |
| Przeznaczenie | Wewnętrz i na wolnym powietrzu |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Model | Kamera bezpieczeństwa IP |
| Dane opakowania | |
| Waga wraz z opakowaniem | 6,6 kg |
| Zawartość opakowania | |
| Liczba kamer | 1 |
| Audio | |
| Kodeki dźwiękowe | G.711a G.711Mu G.726 |
| Stosunek sygnału do szumu | 56 dB |
| Wbudowany mikrofon | Tak |
| Zakres szybkości transmisji bitów | 3 - 8192 Kbit/s |
| Nośnik danych | |
| Wbudowany HDD | Nie |
| Pojemność pamięci wewnętrznej | 512 MB |
| Maksymalny rozmiar karty pamięci | 256 GB |
| Pojemność pamięci ROM | 128 MB |
| Zintegrowany czytnik kart | Tak |
| Obsługiwane karty pamięci | MicroSD |
| Porty i interfejsy | |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Kamera | |
| Typ migawki aparatu | Elektroniczny |
| Balans bieli | Street lamp Automatyczna Tryb niestandardowy Naturalny Ręczny |
| Kąt obrotu | 360° |
| Zakres przesuwania | 0 - 360° |
| Szybkość migawki | 1/3 - 1/100000 s |
| Min. Oświetlenie | 0,003 lx |
| Dostosowywanie czasu migawki | Automatyczne/Ręczne |
| Kąt widzenia soczewki, przekątna | 129° |
| Zakres kąta nachylenia | 0 - 78° |
| Kąt widzenia obiektywu, w poziomie | 98° |
| Kąt widzenia obiektywu w pionie | 71° |
| Matryca światłoczuła | |
| Skanowanie progresywne | Tak |
| Typ przetwornika obrazu | CMOS |
| Wielkość czujnika CCD | 25,4 / 2,7 mm (1 / 2.7") |
| Liczba czujników | 1 |
| Tryb nocny | |
| Odległość widzenia nocnego (Night Vision) | 30 m |
| Ilość diod oświetlenia | 2 |
| Tryb nocny | Tak |
| Video | |
| Obsługiwane formaty plików wideo | H.264 MJPG H.264B H.265 |
| Prędkość przepływu danych | H.264: 3 kbps–8192 kbps, H.265: 3 kbps–8192 kbps |
| Highlight Compensation (HLC) | Tak |
| Formaty kompresji | H.264H H.264B M-JPEG H.265 H.264 |
| Suma megapikseli | 5 MP |
| Ilość klatek | 30 fps |
| Kontrola szybkości transmisji danych | Constant Bit Rate (CBR)/Variable Bit Rate (VBR) |
| Redukcja hałasu | Tak |
| Kompensacja oświetlenia tylnego | Tak |
| Maska prywatności | Tak |
| Kodowanie regionalnego obszaru zainteresowania (ROI) | Tak |
| Technologia redukcji szumów | Redukcja szumów 3D |
| Nagrywanie wideo | Tak |
| Transmisja wideo | Tak |
| Wzmocnienie sterowania | Automatyczne/Ręczne |
| Maksymalna rozdzielczość | 2592 x 1944 px |
| Obsługiwane rozdzielczości grafiki | 640 x 480 (VGA) 1920 x 1080 (HD 1080) 2688 x 1520 2592 x 1944 1280 x 720 (HD 720) 2304 x 1296 |
| System obiektywów | |
| Rozpoznawanie odległości (szerokie) | 11,2 m |
| Wykrywanie odległości | 56 m |
| Długość ogniskowa | 2.8 - 3.6 mm |
| Wykrywanie odległości (szerokie) | 56 m |
| Obserwowanie odległości (szerokie) | 22,4 m |
| Maksymalna przesłona | 1 |
| Obserwowanie odległości (tele) | 32 m |
| Wykrywanie odległości (tele) | 80 m |
| Obserwuj odległość | 22,4 m |
| Stała ostrość | Tak |
| Określanie odległości | 5,6 m |
| Określanie odległości (szerokie) | 5,6 m |
| Określanie odległości (tele) | 8 m |
| Najmniejsza odległość ogniskowa | 1,2 m |
| Rozpoznawanie odległości (tele) | 16 m |
| Liczba soczewek | 1 |
| Rozpoznawanie odległości | 11,2 m |
| Kamera panoramiczna | |
| Liczba obszarów maskowania prywatności (kamera panoramiczna) | 4 |
Fabryczna Gwarancja 36 miesięcy