Producenci
Kamera IP DAHUA IPC-HDW4631EM-ASE-0280B
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Szczegóły Techniczne | |
|---|---|
| interfejs mocowania obiektywu | Tablica montażowa |
| Liczba przesyłanych obrazów | 3 |
| Konstrukcja | |
| Typ mocowania | Sufit / Ściana |
| Stopień ochrony IP | IP67 |
| Materiał obudowy | Metal |
| Kolor produktu | Biały |
| Układ | Douszne |
| Cechy zabiezpieczeń | Odporny na temperaturę Wodoodporna |
| Moc | |
| Wyjście prądu stałego (w woltach) | 12 |
| Obsługa PoE | Tak |
| Pobór mocy | 6 W |
| Rodzaj zasilania | PoE |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 93,7 mm |
| Średnica | 10,6 cm |
| Waga wraz z opakowaniem | 650 g |
| Waga produktu | 470 g |
| Ochrona | |
| Funkcje systemu Intelligent Video Surveillance (IVS) | Zaginiony obiekt Potykacz Wtargnięcie Opuszczony obiekt Wykrywanie twarzy |
| Lustro | Tak |
| Czujnik ruchu | Tak |
| Cechy zarządzania | |
| Oprogramowanie do zarządzania | Smart PSS, DSS, Easy4ip |
| Przeglądarka internetowa | Tak |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -30 - 60 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 0 - 95% |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 0 - 95% |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -30 - 60 °C |
| Sieć | |
| Metoda strumieniowa | Multicast Unicast |
| Liczba użytkowników | 20 użyt. |
| Technologia okablowania | 10/100Base-T(X) |
| Rodzaj interfejsu sieci Ethernet | Fast Ethernet |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Obsługa jakość serwisu (QoS) | Tak |
| Wi-Fi | Nie |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.3af |
| Bluetooth | Nie |
| Wymagania systemowe | |
| Obsługiwane operacyjne systemy komórkowe | Android iOS |
| Wydajność | |
| PTZ | Tak |
| Tryb dzienny / nocny | Tak |
| Przeznaczenie | Wewnętrz i na wolnym powietrzu |
| Technologia łączności | Przewodowa |
| Wide Dynamic Range (WDR) | Tak |
| Model | Kamera bezpieczeństwa IP |
| Zawartość opakowania | |
| Liczba kamer | 1 |
| Audio | |
| Kodeki audio | G.711a/ G.711Mu/ AAC/ G.726 |
| Stosunek sygnału do szumu | 50 dB |
| Wbudowany mikrofon | Tak |
| Nośnik danych | |
| Wbudowany HDD | Nie |
| Maksymalny rozmiar karty pamięci | 128 GB |
| Pojemność pamięci ROM | 32 MB |
| Obsługiwane typy kart pamięci | MicroSD (TransFlash) |
| Zintegrowany czytnik kart | Tak |
| Pojemność pamięci wewnętrznej | 512 MB |
| Porty i interfejsy | |
| Standardowe rozwiązania komunikacyjne | RJ-45 |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Kamera | |
| Kąt widzenia obiektywu, w poziomie | 98° |
| Kąt widzenia obiektywu w pionie | 67° |
| Dostosowywanie czasu migawki | Automatyczne/Ręczne |
| Kąt obrotu | 360° |
| Zakres kąta nachylenia | 0 - 78° |
| Typ migawki aparatu | Elektroniczny |
| Szybkość migawki | 1/3 - 1/100000 s |
| Balans bieli | Naturalny Ręczny Zewnętrzna Automatyczna |
| Zakres przesuwania | 0 - 360° |
| Pozostałe funkcje | |
| Obsługiwane przeglądarki | IE, Chrome, Firefox, Safari |
| IR control | Automatyczna Ręczny |
| Matryca światłoczuła | |
| Wielkość czujnika CCD | 25,4 / 2,9 mm (1 / 2.9") |
| Typ przetwornika obrazu | CMOS |
| Skanowanie progresywne | Tak |
| Tryb nocny | |
| Tryb nocny | Tak |
| Typ diody LED | Podczerwień |
| Ilość diod oświetlenia | 1 |
| Odległość widzenia nocnego (Night Vision) | 50 m |
| Video | |
| Kodowanie regionalnego obszaru zainteresowania (ROI) | Tak |
| Technologia redukcji szumów | Redukcja szumów Ultra 3D |
| Formaty kompresji | H.264+ H.265+ H.265 H.264 |
| Maska prywatności | Tak |
| System formatu sygnału analogowego | PAL |
| Kontrola szybkości transmisji danych | Constant Bit Rate (CBR)/Variable Bit Rate (VBR) |
| Smart IR | Tak |
| Redukcja hałasu | Tak |
| 3D NR (Redukcja szumu 3D) | Tak |
| Transmisja wideo | Tak |
| Obracanie obrazu i odbicie lustrzane | Tak |
| Wzmocnienie sterowania | Automatyczne/Ręczne |
| Ilość klatek | 30 fps |
| Obsługiwane rozdzielczości grafiki | 704 x 480 1280 x 960 640 x 480 (VGA) 352 x 240 704 x 576 3072 x 2048 1920 x 1080 (HD 1080) 352 x 288 1280 x 720 (HD 720) 2304 x 1296 2688 x 1520 |
| Obsługiwane tryby wideo | 1080p 720p 480p 1520p |
| Kompensacja oświetlenia tylnego | Tak |
| Maksymalna rozdzielczość | 3072 x 2048 px |
| Prędkość przepływu danych | H.264: 24K ~ 10240Kbps, H.265: 14K ~ 9984Kbps |
| Suma megapikseli | 6 MP |
| Highlight Compensation (HLC) | Tak |
| System obiektywów | |
| Obserwuj odległość | 28 m |
| Maksymalna przesłona | 1,6 |
| Cyfrowe zbliżenie | 16x |
| Długość stałej ogniskowej | 2,8 mm |
| Rozpoznawanie odległości | 14 m |
| Stała ostrość | Tak |
| Określanie odległości | 7 m |
| Najmniejsza odległość ogniskowa | 0,9 m |
| Wykrywanie odległości | 69 m |
| Możliwość przybliżenia | Tak |