Producenci
Kamera IP DAHUA IPC-HFW1431S-0280B-S4-BLACK
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Stopień ochrony IP | IP67 |
| Kolor produktu | Czarny |
| Układ | Pocisk |
| Typ mocowania | Ściana |
| Materiał obudowy | Metal Plastik |
| Moc | |
| Obsługa PoE | Tak |
| Pobór mocy (max) | 5,7 W |
| Rodzaj zasilania | PoE |
| Wyjście prądu stałego (w woltach) | 12 |
| Waga i rozmiary | |
| Waga wraz z opakowaniem | 440 g |
| Długość produktu | 164,7 mm |
| Waga (z podstawą) | 380 g |
| Średnica | 7 cm |
| Ochrona | |
| Wideo detekcja ruchu | Tak |
| Lustro | Tak |
| Cechy zarządzania | |
| Oprogramowanie do zarządzania | Smart PSS, DSS,Easy4ip |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -30 - 60 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -30 - 60 °C |
| Sieć | |
| Technologia okablowania | 10/100Base-T(X) |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.3af |
| Rodzaj interfejsu sieci Ethernet | Fast Ethernet |
| Bluetooth | Nie |
| Wi-Fi | Nie |
| Metoda strumieniowa | Multicast Unicast |
| Obsługiwane protokoły sieciowe | HTTP; TCP; ARP; RTSP; RTP; UDP; RTCP; SMTP; FTP; DHCP; DNS; DDNS; PPPOE; IPv4/v6; SNMP; QoS; UPnP; NTP |
| Wymagania systemowe | |
| Obsługa mobilnych systemów operacyjnych | iOS |
| Wydajność | |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Model | Kamera bezpieczeństwa IP |
| Przeznaczenie | Wewnętrz i na wolnym powietrzu |
| Tryb dzienny / nocny | Tak |
| Wide Dynamic Range (WDR) | Tak |
| Zawartość opakowania | |
| Liczba kamer | 1 |
| Audio | |
| Stosunek sygnału do szumu | 50 dB |
| Nośnik danych | |
| Pojemność pamięci ROM | 32 MB |
| Pojemność pamięci wewnętrznej | 512 MB |
| Porty i interfejsy | |
| Gniazdko wyjścia DC | Tak |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Kamera | |
| Kąt widzenia w poziomie | 104° |
| Kąt widzenia (pionowy) | 87° |
| Zakres kąta nachylenia | 0 - 90° |
| Zakres przesuwania | 0 - 360° |
| Kąt obrotu | 360° |
| Balans bieli | Zewnętrzna Automatyczna Naturalny Ręczny |
| Szybkość migawki | 1/3 - 1/100000 s |
| Matryca światłoczuła | |
| Liczba efektywnych pikseli (WxO) | 2688 x 1520 px |
| Typ przetwornika obrazu | CMOS |
| Skanowanie progresywne | Tak |
| Wielkość czujnika CCD | 25,4 / 3 mm (1 / 3") |
| Tryb nocny | |
| Tryb nocny | Tak |
| Odległość widzenia nocnego (Night Vision) | 30 m |
| Typ diody LED | Podczerwień |
| Ilość diod oświetlenia | 18 |
| Video | |
| Obsługiwane rozdzielczości grafiki | 1920 x 1080 (HD 1080) 2560 x 1440 1280 x 720 (HD 720) 2304 x 1296 2688 x 1520 |
| Maksymalna rozdzielczość | 2688 x 1520 px |
| Pełny HD | Tak |
| Formaty kompresji | H.264+ H.265+ H.265 H.264 |
| Smart IR | Tak |
| Kompensacja oświetlenia tylnego | Tak |
| Maska prywatności | Tak |
| Transmisja wideo | Tak |
| 3D NR (Redukcja szumu 3D) | Tak |
| Highlight Compensation (HLC) | Tak |
| Obracanie obrazu i odbicie lustrzane | Tak |
| Kodowanie regionalnego obszaru zainteresowania (ROI) | Tak |
| Obsługiwane tryby wideo | 720p 1080p |
| Suma megapikseli | 4 MP |
| Ilość klatek | 30 fps |
| System obiektywów | |
| Cyfrowy zoom | 16x |
| Długość stałej ogniskowej | 2,8 mm |
| Możliwość przybliżenia | Tak |
| Maksymalna przesłona | 2 |