Producenci
Kamera IP DAHUA IPC-HFW1531S-0280B (2,8 mm; 2592x1944; Tuleja)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Kolor produktu | Biały |
| Układ | Pocisk |
| Materiał obudowy | Plastik Metal |
| Typ mocowania | Sufit / Ściana |
| Stopień ochrony IP | IP67 |
| Moc | |
| Rodzaj zasilania | DC |
| Pobór mocy | 6 W |
| Wyjście prądu stałego (w woltach) | 12 |
| Waga i rozmiary | |
| Waga wraz z opakowaniem | 440 g |
| Waga produktu | 380 g |
| Długość produktu | 164,7 mm |
| Wysokość produktu | 70 mm |
| Ochrona | |
| Video detektor ruchu | Tak |
| Funkcje systemu Intelligent Video Surveillance (IVS) | Potykacz Wtargnięcie |
| Filtrowanie adresów IP | Tak |
| Czujnik ruchu | Tak |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -30 - 60 °C |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -30 - 60 °C |
| Sieć | |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.3af |
| Bluetooth | Nie |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Rodzaj interfejsu sieci Ethernet | Fast Ethernet |
| Liczba użytkowników | 20 użyt. |
| Wi-Fi | Nie |
| Wymagania systemowe | |
| Obsługiwane operacyjne systemy komórkowe | Android iOS |
| Wydajność | |
| Model | Kamera bezpieczeństwa IP |
| Technologia łączności | Przewodowa |
| Wide Dynamic Range (WDR) | Tak |
| Tryb dzienny / nocny | Tak |
| Przeznaczenie | Wewnętrz i na wolnym powietrzu |
| Zawartość opakowania | |
| Liczba kamer | 1 |
| Audio | |
| Stosunek sygnału do szumu | 50 dB |
| Nośnik danych | |
| Pojemność pamięci wewnętrznej | 512 MB |
| Pojemność pamięci ROM | 32 MB |
| Kamera | |
| Kąt widzenia obiektywu w pionie | 70° |
| Kąt widzenia obiektywu, w poziomie | 96° |
| Zakres kąta nachylenia | 0 - 90° |
| Balans bieli | Naturalny Ręczny Zewnętrzna Automatyczna |
| Zakres przesuwania | 0 - 360° |
| Typ migawki aparatu | Elektroniczny |
| Dostosowywanie czasu migawki | Automatyczne/Ręczne |
| Szybkość migawki | 1/3~1/100000 s |
| Kontrola pochylenia kamery | Tak |
| Kąt obrotu | 360° |
| Kontrola panewki kamery | Tak |
| Matryca światłoczuła | |
| Typ przetwornika obrazu | CMOS |
| Liczba czujników | 1 |
| Wielkość czujnika CCD | 25,4 / 2,7 mm (1 / 2.7") |
| Skanowanie progresywne | Tak |
| Tryb nocny | |
| Tryb nocny | Tak |
| Odległość widzenia nocnego (Night Vision) | 30 m |
| Typ diody LED | Podczerwień |
| Ilość diod oświetlenia | 18 |
| Video | |
| Obsługiwane rozdzielczości grafiki | 704 x 480 352 x 288 352 x 240 704 x 576 2592 x 1944 1920 x 1080 (HD 1080) 640 x 480 (VGA) 1280 x 720 (HD 720) 2304 x 1296 2688 x 1520 |
| Maksymalna rozdzielczość | 2582 x 1944 px |
| Kontrola szybkości transmisji danych | Stała szybkość transmisji (CBR), Zmienna szybkość bitowa (VBR) |
| Kompensacja oświetlenia tylnego | Tak |
| Technologia redukcji szumów | Redukcja szumów 3D |
| Maska prywatności | Tak |
| Redukcja hałasu | Tak |
| Highlight Compensation (HLC) | Tak |
| Formaty kompresji | H.264+ H.265+ |
| Obsługiwane formaty plików wideo | H.265 M-JPEG |
| Obracanie obrazu i odbicie lustrzane | Tak |
| Suma megapikseli | 5 MP |
| Ilość klatek | 30 fps |
| Cyfrowy zakres dynamiki (DWDR) | Tak |
| Wzmocnienie sterowania | Automatyczne/Ręczne |
| System obiektywów | |
| Możliwość przybliżenia | Tak |
| Maksymalna przesłona | 2 |
| Długość stałej ogniskowej | 2,8 mm |
| Liczba soczewek | 1 |
| Cyfrowe zbliżenie | 16x |