Producenci
Kamera IP DAHUA IPC-HFW2231S-S-0280B-S2 (2,8 mm; 1280x720, 1280x960, FullHD 1920x1080; Tuleja)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Kolor produktu | Biały |
| Stopień ochrony IP | IP67 |
| Materiał obudowy | Metal |
| Typ mocowania | Ściana |
| Moc | |
| Pobór mocy | 4,9 W |
| Wyjście prądu stałego (w woltach) | 12 |
| Rodzaj zasilania | DC, PoE |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 68,7 mm |
| Głębokość produktu | 166,2 mm |
| Szerokość produktu | 68,7 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 570 g |
| Średnica | 7 cm |
| Waga produktu | 480 g |
| Ochrona | |
| Wykrywacz odległości | 30 m |
| Cechy zarządzania | |
| Przeglądarka internetowa | Tak |
| Zarządzanie przez stronę www | Tak |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -40 - 60 °C |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -40 - 60 °C |
| Sieć | |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.3af |
| Liczba użytkowników | 20 użyt. |
| Rodzaj interfejsu sieci Ethernet | 10 Gigabit Ethernet 100 Gigabit Ethernet |
| Wymagania systemowe | |
| Obsługa mobilnych systemów operacyjnych | Android iOS |
| Wydajność | |
| Zdalny podgląd | Tak |
| Podczerwień (IR) Filtr odcięcia | Tak |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Model | Kamera bezpieczeństwa IP |
| Przeznaczenie | Wewnętrz i na wolnym powietrzu |
| Tryb dzienny / nocny | Tak |
| Zawartość opakowania | |
| Liczba kamer | 1 |
| Nośnik danych | |
| Obsługiwane karty pamięci | SDHC MicroSD SDXC |
| Maksymalny rozmiar karty pamięci | 256 GB |
| Kamera | |
| Kontrola panewki kamery | Tak |
| Kontrola pochylenia kamery | Tak |
| Kąt pola widzenia (FOV) | 270° |
| Balans bieli | Światło dzienne Naturalny Automatyczna |
| Kąt widzenia w poziomie | 106° |
| Zakres kąta nachylenia | 0 - 90° |
| Kąt widzenia (pionowy) | 57° |
| Kąt widzenia, przekątna | 126° |
| Zakres przesuwania | 0 - 360° |
| Kąt obrotu | 270° |
| Min. Oświetlenie | 0,002 lx |
| Matryca światłoczuła | |
| Liczba czujników | 1 |
| Wielkość czujnika CCD | 25,4 / 2,8 mm (1 / 2.8") |
| Typ przetwornika obrazu | CMOS |
| Tryb nocny | |
| Tryb nocny | Tak |
| Odległość widzenia nocnego (Night Vision) | 30 m |
| Typ diody LED | Podczerwień |
| Video | |
| Redukcja hałasu | Tak |
| Obsługiwane rozdzielczości grafiki | 1280 x 720 (HD 720) 352 x 240 704 x 480 720 x 576 1920 x 1080 (HD 1080) 640 x 480 (VGA) 352 x 288 |
| Obsługiwane tryby wideo | 720p 1080p |
| Formaty kompresji | H.265 H.264 H.264+ H.265+ |
| Technologia redukcji szumów | Redukcja szumów 3D |
| Obsługiwane formaty plików wideo | H.264 H.265 |
| Maksymalna rozdzielczość | 1920 x 1080 px |
| Suma megapikseli | 2 MP |
| Ilość klatek | 30 fps |
| System obiektywów | |
| Liczba soczewek | 1 |
| Średnica obiektywu | 2,8 mm |
| Długość stałej ogniskowej | 2,8 mm |
| Wykrywanie odległości | 38,6 m |
| Rozpoznawanie odległości | 7,7 m |
| Obserwuj odległość | 15,4 m |