Producenci
Kamera IP DAhua IPC-HDBW3541E-AS-0280B
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Stopień ochrony IP | IP67 |
| Układ | Kulisty |
| Kolor produktu | Czarny Biały |
| IK code | IK10 |
| Typ mocowania | Sufit / Ściana |
| Moc | |
| Rodzaj zasilania | PoE |
| Napięcie wejściowe AC | 12 V |
| Pobór mocy | 7,3 W |
| Wyjście prądu stałego (w woltach) | 12 |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 378 g |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -40 - 60 °C |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -40 - 60 °C |
| Sieć | |
| Rodzaj interfejsu sieci Ethernet | Gigabit Ethernet |
| Wi-Fi | Nie |
| Bluetooth | Nie |
| Przewodowa sieć lan | Tak |
| Wydajność | |
| Model | Kamera bezpieczeństwa IP |
| Technologia łączności | Przewodowy i Bezprzewodowy |
| Wide Dynamic Range (WDR) | Tak |
| Przeznaczenie | Zewnętrzna |
| Podczerwień (IR) Filtr odcięcia | Tak |
| Zawartość opakowania | |
| Liczba kamer | 1 |
| Nośnik danych | |
| Pojemność pamięci wewnętrznej | 512 MB |
| Pojemność pamięci ROM | 128 MB |
| Porty i interfejsy | |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Kamera | |
| Zakres kąta nachylenia | 0 - 65° |
| Min. Oświetlenie | 0,005 lx |
| Kąt widzenia (poziomy) | 98° |
| Kąt widzenia (pionowy) | 72° |
| Dostosowywanie czasu migawki | Automatyczne/Ręczne |
| Kąt widzenia, przekątna | 130° |
| Typ migawki aparatu | Elektroniczny |
| Kontrola panewki kamery | Tak |
| Zakres przesuwania | 0 - 355° |
| Kąt obrotu | 355° |
| Kontrola pochylenia kamery | Tak |
| Szybkość migawki | 3 s–1/100000 s |
| Matryca światłoczuła | |
| Typ przetwornika obrazu | CMOS |
| Liczba efektywnych pikseli (WxO) | 2592 x 1944 px |
| Wielkość czujnika CCD | 25,4 / 2,7 mm (1 / 2.7") |
| Skanowanie progresywne | Tak |
| Liczba czujników | 1 |
| Tryb nocny | |
| Typ diody LED | Podczerwień |
| Ilość diod oświetlenia | 3 |
| Video | |
| Obsługiwane rozdzielczości grafiki | 352 x 240 704 x 576 2592 x 1944 1280 x 960 2688 x 1520 640 x 480 (VGA) 1280 x 720 (HD 720) 2304 x 1296 704 x 480 1920 x 1080 (HD 1080) 352 x 288 |
| Kompensacja oświetlenia tylnego | Tak |
| Maks. Rozdzielczość | 2592 x 1944 px |
| Highlight Compensation (HLC) | Tak |
| Nagrywanie wideo | Tak |
| Redukcja hałasu | Tak |
| Technologia redukcji szumów | Redukcja szumów 3D |
| Ilość klatek | 30 fps |
| Wzmocnienie sterowania | Automatyczne/Ręczne |
| Kodowanie regionalnego obszaru zainteresowania (ROI) | Tak |
| Kontrola szybkości transmisji danych | Constant Bit Rate (CBR)/Variable Bit Rate (VBR) |
| Suma megapikseli | 5 MP |
| Formaty kompresji | M-JPEG H.265 H.264 |
| Transmisja wideo | Tak |
| Obracanie obrazu i odbicie lustrzane | Tak |
| System obiektywów | |
| Określanie odległości | 5,6 m |
| Obserwuj odległość | 22,4 m |
| Długość ogniskowa | 2.8 - 6 mm |
| Rozpoznawanie odległości | 11,2 m |
| Wykrywanie odległości | 56 m |
| Maksymalna przesłona | 1,6 |