Producenci
Kamera IP Dahua IPC-HDBW1235E-W-0280B-S2
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| IK code | IK10 |
| Kolor produktu | Biały |
| Stopień ochrony IP | IP67 |
| Materiał obudowy | Metal |
| Układ | Douszne |
| Typ mocowania | Sufit / ściana / słup |
| Produkt odporny na warunki atmosferyczne | Tak |
| Moc | |
| Maksymalne zużycie mocy | 4,7 W |
| Rodzaj zasilania | DC |
| Wyjście prądu stałego (w woltach) | 12 |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 408 g |
| Wysokość produktu | 90,6 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 729 g |
| Szerokość produktu | 146,2 mm |
| Głębokość produktu | 110,7 mm |
| Ochrona | |
| Lustro | Tak |
| Video detektor ruchu | Tak |
| Warunki pracy | |
| Zakres wilgotności względnej | 0 - 95% |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -30 - 50 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -40 - 60 °C |
| Sieć | |
| Obsługa jakość serwisu (QoS) | Tak |
| Bluetooth | Nie |
| Obsługiwane protokoły sieciowe | HTTP; TCP; ARP; RTSP; RTP; UDP; RTCP; SMTP; FTP; DHCP; DNS; IPv4/v6; QoS; NTP |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Wi-Fi | Tak |
| Liczba użytkowników | 20 użyt. |
| Wymagania systemowe | |
| Obsługiwane operacyjne systemy komórkowe | iOS Android |
| Wydajność | |
| Model | Kamera bezpieczeństwa IP |
| Wide Dynamic Range (WDR) | Tak |
| Technologia łączności | Przewodowy i Bezprzewodowy |
| Tryb dzienny / nocny | Tak |
| Przeznaczenie | Zewnętrzna |
| Podczerwień (IR) Filtr odcięcia | Tak |
| Zdalny podgląd | Tak |
| Zawartość opakowania | |
| Liczba kamer | 1 |
| Nośnik danych | |
| Zintegrowany czytnik kart | Tak |
| Obsługiwane typy kart pamięci | MicroSD (TransFlash) |
| Pojemność pamięci ROM | 128 MB |
| Pojemność pamięci wewnętrznej | 128 MB |
| Wbudowany HDD | Nie |
| Maksymalny rozmiar karty pamięci | 256 GB |
| Porty i interfejsy | |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Kamera | |
| Kąt obrotu | 355° |
| Balans bieli | Lampa Zewnętrzna Automatyczna Naturalny Ręczny Tryb niestandardowy |
| Kąt widzenia (poziomy) | 113° |
| Kąt widzenia (pionowy) | 58° |
| Min. Oświetlenie | 0,1168 lx |
| Zakres kąta nachylenia | 0 - 90° |
| Kontrola pochylenia kamery | Tak |
| Kąt widzenia, przekątna | 135° |
| Szybkość migawki | 1/3 - 1/100000 s |
| Zakres przesuwania | 0 - 360° |
| Kontrola panewki kamery | Tak |
| Matryca światłoczuła | |
| Wielkość czujnika CCD | 25,4 / 2,7 mm (1 / 2.7") |
| Skanowanie progresywne | Tak |
| Typ przetwornika obrazu | CMOS |
| Liczba czujników | 1 |
| Tryb nocny | |
| Odległość widzenia nocnego (Night Vision) | 30 m |
| Ilość diod oświetlenia | 18 |
| Typ diody LED | Podczerwień |
| Tryb nocny | Tak |
| Video | |
| Obsługiwane rozdzielczości grafiki | 1920 x 1080 (HD 1080) 1280 x 960 1280 x 720 (HD 720) 320 x 240 640 x 480 (VGA) |
| Prędkość przepływu danych | H.264: 24 kbps–8192 kbps, H.265: 9 kbps–5632 kbps |
| Maksymalna rozdzielczość | 1920 x 1080 px |
| Highlight Compensation (HLC) | Tak |
| Kompensacja oświetlenia tylnego | Tak |
| Transmisja wideo | Tak |
| Kodowanie regionalnego obszaru zainteresowania (ROI) | Tak |
| Suma megapikseli | 2 MP |
| Technologia redukcji szumów | Redukcja szumów 3D |
| Maska prywatności | Tak |
| Kontrola szybkości transmisji danych | Constant Bit Rate (CBR)/Variable Bit Rate (VBR) |
| Redukcja hałasu | Tak |
| Obsługiwane tryby wideo | 1080p 720p |
| Cyfrowy zakres dynamiki (DWDR) | Tak |
| Formaty kompresji | M-JPEG H.265 H.264 |
| Wzmocnienie sterowania | Automatyczne/Ręczne |
| System obiektywów | |
| Maksymalna przesłona | 2 |
| Stała ostrość | Tak |
| Rozpoznawanie odległości | 7,5 m |
| Najmniejsza odległość ogniskowa | 0,5 m |
| Liczba soczewek | 1 |
| Określanie odległości | 3,7 m |
| Wykrywanie odległości | 37,3 m |
| Długość stałej ogniskowej | 2,8 mm |
| Obserwuj odległość | 14,9 m |