Producenci
Kamera IP Dahua IPC-HDW2449T-S-IL-0280B-Black
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Typ mocowania | Sufit / Ściana |
| Kolor produktu | Biały |
| Stopień ochrony IP | IP67 |
| Układ | Tuba/kopułka |
| Materiał obudowy | Metal, Plastik |
| Moc | |
| Wyjście prądu stałego (w woltach) | 12 |
| Zużycie prądu (przesył prądu przez Ethernet (PoE)) | 5,2 W |
| Rodzaj zasilania | DC, PoE |
| Pobór mocy (max) | 4,4 W |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 370 g |
| Średnica | 11 cm |
| Wysokość produktu | 100,9 mm |
| Ochrona | |
| Video detektor ruchu | Tak |
| Cechy zarządzania | |
| Zarządzanie przez stronę www | Tak |
| Przeglądarka internetowa | Tak |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -40 - 60 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -40 - 60 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 0 - 95% |
| Sieć | |
| Liczba użytkowników | 6 użyt. |
| Wi-Fi | Nie |
| Bluetooth | Nie |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.3af |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Obsługa jakość serwisu (QoS) | Tak |
| Rodzaj interfejsu sieci Ethernet | Fast Ethernet |
| Wymagania systemowe | |
| Obsługiwane operacyjne systemy komórkowe | iOS Android |
| Wydajność | |
| Przeznaczenie | Zewnętrzna / Wewnętrzna |
| Model | Kamera bezpieczeństwa IP |
| Wide Dynamic Range (WDR) | 120 dB |
| Technologia łączności | Przewodowa |
| Zawartość opakowania | |
| Liczba kamer | 1 |
| Audio | |
| Wbudowany mikrofon | Tak |
| Obsługiwane formaty audio | G.711a PCM G.726 G.711Mu |
| Nośnik danych | |
| Pojemność pamięci wewnętrznej | 128 MB |
| Wbudowany HDD | Nie |
| Pojemność pamięci ROM | 128 MB |
| Kamera | |
| Kąt widzenia obiektywu w pionie | 52° |
| Dostosowywanie czasu migawki | Automatyczne/Ręczne |
| Balans bieli | Street lamp Naturalny Ręczny Zewnętrzna Automatyczna |
| Zakres przesuwania | 0 - 360° |
| Zakres kąta nachylenia | 0 - 78° |
| Min. Oświetlenie | 0,008 lx |
| Kąt widzenia soczewki, przekątna | 114° |
| Kąt widzenia obiektywu, w poziomie | 95° |
| Szybkość migawki | 1/3 - 1/100000 s |
| Matryca światłoczuła | |
| Typ przetwornika obrazu | CMOS |
| Liczba czujników | 1 |
| Skanowanie progresywne | Tak |
| Wielkość czujnika CCD | 25,4 / 2,9 mm (1 / 2.9") |
| Tryb nocny | |
| Typ diody LED | Podczerwień |
| Tryb nocny | Tak |
| Ilość diod oświetlenia | 2 |
| Odległość widzenia nocnego (Night Vision) | 30 m |
| Video | |
| Redukcja hałasu | Tak |
| Formaty kompresji | M-JPEG H.264H H.265 H.264 H.265+ H.264+ H.264B |
| Transmisja wideo | Tak |
| Kontrola szybkości transmisji danych | Constant Bit Rate (CBR)/Variable Bit Rate (VBR) |
| Obsługiwane rozdzielczości grafiki | 2560 x 1440 352 x 240 704 x 576 2304 x 1296 1280 x 720 1280 x 960 704 x 480 1920 × 1080 2688 x 1520 352 x 288 640 × 480 |
| Kodowanie regionalnego obszaru zainteresowania (ROI) | Tak |
| Technologia redukcji szumów | Redukcja szumów 3D |
| Wzmocnienie sterowania | Automatyczne/Ręczne |
| Highlight Compensation (HLC) | Tak |
| Prędkość przepływu danych | H.264: 32 - 6144Kbps; H.265: 12 - 6144Kbps |
| Suma megapikseli | 4 MP |
| Maksymalna rozdzielczość | 2688 x 1520 px |
| Kompensacja oświetlenia tylnego | Tak |
| Ilość klatek | 30 fps |
| System obiektywów | |
| Długość ogniskowa | 2.8 mm |
| Najmniejsza odległość ogniskowa | 0,9 m |
| Liczba soczewek | 1 |
| Maksymalna przesłona | 1,6 |
Fabryczna Gwarancja 36 miesięcy