Producenci
Kamera IP Dahua IPC-HDW2841TM-S-0280B
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Kolor produktu | Biały |
| Stopień ochrony IP | IP67 |
| Materiał obudowy | Metal, Plastik |
| Układ | Kopuła |
| Typ mocowania | Sufit |
| Moc | |
| Pobór mocy (max) | 4,5 W |
| Rodzaj zasilania | DC, PoE |
| Wyjście prądu stałego (w woltach) | 12 |
| Zużycie prądu (przesył prądu przez Ethernet (PoE)) | 5,4 W |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 480 g |
| Wysokość produktu | 99,1 mm |
| Średnica | 12,1 cm |
| Cechy zarządzania | |
| Zarządzanie przez stronę www | Tak |
| Przeglądarka internetowa | Tak |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -40 - 55 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 0 - 95% |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -40 - 55 °C |
| Sieć | |
| Rodzaj interfejsu sieci Ethernet | Fast Ethernet |
| Obsługa jakość serwisu (QoS) | Tak |
| Bluetooth | Nie |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.3af |
| Wi-Fi | Nie |
| Liczba użytkowników | 20 użyt. |
| Wymagania systemowe | |
| Obsługa mobilnych systemów operacyjnych | Android iOS |
| Wydajność | |
| Model | Kamera bezpieczeństwa IP |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Stosunek sygnału do szumu | 56 dB |
| Wide Dynamic Range (WDR) | 120 dB |
| Przeznaczenie | Zewnętrzna / Wewnętrzna |
| Zawartość opakowania | |
| Liczba kamer | 1 |
| Audio | |
| Obsługiwane formaty audio | G.726 G.711a PCM G.711Mu |
| Wbudowany mikrofon | Tak |
| Nośnik danych | |
| Wbudowany HDD | Nie |
| Pojemność pamięci wewnętrznej | 256 MB |
| Pojemność pamięci ROM | 128 MB |
| Kamera | |
| Min. Oświetlenie | 0,009 lx |
| Zakres kąta nachylenia | 0 - 78° |
| Balans bieli | Street lamp Zewnętrzna Automatyczna Naturalny Ręczny |
| Zakres przesuwania | 0 - 360° |
| Dostosowywanie czasu migawki | Automatyczne/Ręczne |
| Szybkość migawki | 1/3 - 1/100000 s |
| Kąt widzenia soczewki, przekątna | 125° |
| Kąt widzenia obiektywu w pionie | 56° |
| Kąt widzenia obiektywu, w poziomie | 106° |
| Matryca światłoczuła | |
| Skanowanie progresywne | Tak |
| Wielkość czujnika CCD | 25,4 / 2,7 mm (1 / 2.7") |
| Liczba czujników | 1 |
| Typ przetwornika obrazu | CMOS |
| Tryb nocny | |
| Typ diody LED | Podczerwień |
| Odległość widzenia nocnego (Night Vision) | 30 m |
| Ilość diod oświetlenia | 1 |
| Tryb nocny | Tak |
| Video | |
| Kompensacja oświetlenia tylnego | Tak |
| Highlight Compensation (HLC) | Tak |
| Obsługiwane rozdzielczości grafiki | 3072 x 2048 1280 x 960 352 x 288 2880 x 1620 352 x 240 704 x 576 640 x 480 (VGA) 3840 x 2160 1920 x 1080 (HD 1080) 2048 x 1536 (QXGA) 1280 x 720 (HD 720) 2304 x 1296 704 x 480 3072 x 1728 2688 x 1520 |
| Kontrola szybkości transmisji danych | Constant Bit Rate (CBR)/Variable Bit Rate (VBR) |
| Redukcja hałasu | Tak |
| Maksymalna rozdzielczość | 3840 x 2160 px |
| Ilość klatek | 30 fps |
| Suma megapikseli | 8 MP |
| Prędkość przepływu danych | H.264: 32 kbps–8192 kbps H.265: 12 kbps–8192 kbps |
| Transmisja wideo | Tak |
| Technologia redukcji szumów | Redukcja szumów 3D |
| Funkcja lustrzanego odbicia | Tak |
| Wzmocnienie sterowania | Automatyczne/Ręczne |
| Formaty kompresji | H.264H M-JPEG H.264+ H.264B H.265 H.264 H.265+ |
| Kodowanie regionalnego obszaru zainteresowania (ROI) | Tak |
| System obiektywów | |
| Długość ogniskowa | 2.8 mm |
| Typ obiektywu | Obiektyw stałoogniskowy |
| Liczba soczewek | 1 |
| Maksymalna przesłona | 2 |
| Najmniejsza odległość ogniskowa | 1,3 m |