Producenci
Kamera Ubiquti UniFi G5 Flex (UVC-G5-FLEX) 4MP 2688 x 1512 (16:9) IPX4 IK04 4W
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Kolor produktu | Biały |
| Diody LED | Tak |
| Układ | Kopuła |
| Paroodporny | Tak |
| Materiał obudowy | Poliwęglan (PC) |
| Stopień ochrony IP | IPX4 |
| Typ mocowania | Sufit/ściana/biurko |
| Kod IK | IK04 |
| Moc | |
| Rodzaj zasilania | PoE |
| Wyjście prądu stałego (w woltach) | 57 |
| Pobór mocy (max) | 4 W |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 170 g |
| Wysokość produktu | 107,5 mm |
| Średnica | 4,8 cm |
| Cechy zarządzania | |
| Przycisk reset | Tak |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -20 - 40 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 0 - 90% |
| Sieć | |
| Bluetooth | Nie |
| Wi-Fi | Nie |
| Rodzaj interfejsu sieci Ethernet | Fast Ethernet |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Wydajność | |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Model | Kamera bezpieczeństwa IP |
| Model procesora | ARM Cortex-A7 |
| Przeznaczenie | Wewnętrz i na wolnym powietrzu |
| Procesor wbudowany | Tak |
| Zawartość opakowania | |
| Zestaw do montażu | Tak |
| Liczba kamer | 1 |
| Dołączone śruby | Tak |
| Audio | |
| Wbudowany mikrofon | Tak |
| Nośnik danych | |
| Wbudowany HDD | Nie |
| Porty i interfejsy | |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Kamera | |
| Balans bieli | Ręczny |
| Kąt widzenia soczewki, przekątna | 120.6° |
| Kąt widzenia obiektywu w pionie | 54.9° |
| Kąt widzenia obiektywu, w poziomie | 102.4° |
| Matryca światłoczuła | |
| Typ przetwornika obrazu | CMOS |
| Tryb nocny | |
| Odległość widzenia nocnego (Night Vision) | 6 m |
| Tryb nocny | Tak |
| Typ diody LED | Podczerwień |
| Video | |
| Obsługiwane rozdzielczości grafiki | 2688 x 1512 |
| Maksymalna rozdzielczość | 2688 x 1512 px |
| Obsługiwane formaty plików wideo | H.264 |
| Suma megapikseli | 4 MP |
| Ilość klatek | 30 fps |
| Regulowanie jakości | Colour depth Ostrość DNR Jasność Kontrast |
| Formaty kompresji | H.264 |
| Redukcja hałasu | Tak |
| Technologia redukcji szumów | Redukcja hałasu 2D, Redukcja szumów 3D |
| System obiektywów | |
| Stała ostrość | Tak |
Gwarancja 24 miesiące