Producenci
Kamera bezpieczeństwa IP Hikvision DS-2CD2687G2HT-LIZS kula kształt zewnętrzna 3840 x 2160 px
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Technical details | |
|---|---|
| Tęczówka | Tak |
| Konstrukcja | |
| Kolor produktu | Biały |
| Typ mocowania | Ściana |
| Stopień ochrony IP | IP67 |
| Cechy zabezpieczeń | Wodoodporny Odporny na kurz |
| Kod IK | IK10 |
| Materiał obudowy | Metal |
| Układ | Kula (kształt) |
| Moc | |
| Zużycie prądu (przesył prądu przez Ethernet (PoE)) | 18 W |
| Pobór mocy (max) | 14,5 W |
| Wyjście prądu stałego (w woltach) | 12 |
| Rodzaj zasilania | DC, PoE |
| Wyjście prądu stałego (w amperach) | 1,21 A |
| Waga i rozmiary | |
| Długość produktu | 298 mm |
| Waga produktu | 1,08 kg |
| Wysokość produktu | 95,7 mm |
| Szerokość produktu | 97,9 mm |
| Ochrona | |
| Ochrona hasłem | Tak |
| Bicie serca | Tak |
| Lustro | Tak |
| Cyfrowy znak wodny | Tak |
| Ochrona prywatności | Tak |
| Aktywny alarm włamania | Tak |
| Wideo detekcja ruchu | Tak |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | EAP-MD5 EAP-TLS EAP-LEAP |
| Filtrowanie adresów IP | Tak |
| Kanały wejścia alarmu | 1 |
| Dziennik audytów | Tak |
| Resetowanie hasła przez e-mail | Tak |
| Inkrypcja HTTS | Tak |
| Klasyfikacja celów ludzi i pojazdów | Tak |
| Kanały wyjścia alarmu | 1 |
| Automatyczne uzupełnianie sieci (ANR) | Tak |
| Uwierzytelnianie Digest | Tak |
| Sieciowa pamięć masowa (NAS) | Tak |
| Licznik pikseli | Tak |
| Cechy zarządzania | |
| Przycisk reset | Tak |
| Zarządzanie przez stronę www | Tak |
| Analiza zachowania | Wykrywanie wtargnięcia, Wykrywanie przekroczenia linii, Wykrywanie wejścia do regionu, Region exiting detection |
| Warunki pracy | |
| Zakres wilgotności względnej | 0 - 95% |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 0 - 95% |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -30 - 60 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -30 - 60 °C |
| Sieć | |
| Bluetooth | Nie |
| Widok na żywo | Tak |
| Liczba jednoczesnych kanałów podglądu na żywo | 6 kan. |
| Rodzaj interfejsu sieci Ethernet | Fast Ethernet |
| Wi-Fi | Nie |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Poziom dostępu użytkownika | Administrator, Operator, Użytkownik |
| Obsługa jakość serwisu (QoS) | Tak |
| Zgodność operacyjna klientów | iVMS-4200, Hik-Connect, Hik-Central |
| Liczba użytkowników | 32 użyt. |
| Wydajność | |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Podczerwień (IR) Filtr odcięcia | Tak |
| Zakres dynamiczny | 130 dB |
| Obsługa języków | Wielo |
| Liczba języków | 33 |
| Wide Dynamic Range (WDR) | Tak |
| Przeznaczenie | Zewnętrzna |
| WE/WY alarmu | Tak |
| Model | Kamera bezpieczeństwa IP |
| Wbudowane światło | Tak |
| Tryb dzienny / nocny | Tak |
| Dane opakowania | |
| Waga wraz z opakowaniem | 1,64 kg |
| Szerokość opakowania | 386 mm |
| Wysokość opakowania | 180 mm |
| Głębokość opakowania | 190 mm |
| Zawartość opakowania | |
| Liczba kamer | 1 |
| Audio | |
| Kanały wyjścia audio | 1.0 kan. |
| Obsługiwane formaty audio | G.722.1 MP2L2 AAC-LC PCM G.711 MP3 G.726 |
| Częstotliwość próbkowania | 8 - 48 kHz |
| Kanały wejściowe audio | 1.0 kan. |
| Zakres szybkości transmisji bitów | 8 - 320 Kbit/s |
| Stosunek sygnału do szumu | 52 dB |
| Wbudowany mikrofon | Tak |
| Nośnik danych | |
| Obsługiwane karty pamięci | MicroSD MicroSDHC MicroSDXC |
| Maksymalny rozmiar karty pamięci | 512 GB |
| Wbudowany HDD | Nie |
| Zintegrowany czytnik kart | Tak |
| Porty i interfejsy | |
| Blokowanie portu terminala | Tak |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Kamera | |
| Zakres kąta nachylenia | 0 - 90° |
| Kąt widzenia obiektywu, w poziomie | 112 - 41.2° |
| Kąt obrotu | 360° |
| Zakres przesuwania | 0 - 355° |
| Min. Oświetlenie | 0 lx |
| Kąt widzenia soczewki, przekątna | 137.4 - 47.3° |
| Kąt widzenia obiektywu w pionie | 58.1 - 23.1° |
| Szybkość migawki | 1/3 - 1/100000 s |
| Liczba obszarów maskowania prywatności | 4 |
| Matryca światłoczuła | |
| Liczba czujników | 1 |
| Wielkość czujnika CCD | 25,4 / 1,8 mm (1 / 1.8") |
| Typ przetwornika obrazu | CMOS |
| Skanowanie progresywne | Tak |
| Tryb nocny | |
| Tryb nocny | Tak |
| Długość fal podczerwieni | 850 nm |
| Odległość widzenia nocnego (Night Vision) | 60 m |
| Typ diody LED | Podczerwień |
| Video | |
| Regulowanie jakości | Nasycenie Kontrast Jasność Ostrość |
| Maska prywatności | Tak |
| Obsługiwane rozdzielczości grafiki | 3200 x 1800 2688 x 1520 1920 x 1080 (HD 1080) 1280 x 720 (HD 720) 640 x 360 640 x 480 (VGA) 3840 x 2160 |
| Maksymalna rozdzielczość | 3840 x 2160 px |
| Kontrola szybkości transmisji danych | Constant Bit Rate (CBR)/Variable Bit Rate (VBR) |
| Highlight Compensation (HLC) | Tak |
| Suma megapikseli | 8 MP |
| Kodowanie regionalnego obszaru zainteresowania (ROI) | Tak |
| Redukcja hałasu | Tak |
| Technologia redukcji szumów | Redukcja szumów 3D |
| Kompensacja oświetlenia tylnego | Tak |
| Ilość klatek | 30 fps |
| Prędkość przepływu danych | 32 Kbps - 16 Mbps |
| Formaty kompresji | H.265+ H.264+ M-JPEG H.265 H.264 |
| Transmisja wideo | Tak |
| System obiektywów | |
| Liczba soczewek | 1 |
| Określanie odległości (tele) | 22 m |
| Obserwowanie odległości (szerokie) | 35 m |
| Określanie odległości (szerokie) | 9 m |
| Maksymalna przesłona | 1,2 |
| Obserwowanie odległości (tele) | 86 m |
| Rozpoznawanie odległości (szerokie) | 17 m |
| Wykrywanie odległości (szerokie) | 87 m |
| Długość ogniskowa | 2.8 - 12 mm |
| Wykrywanie odległości (tele) | 216 m |
| Rozpoznawanie odległości (tele) | 43 m |
| Zrównoważony rozwój | |
| Zgodność z zasadami zrównoważonego rozwoju | Tak |
| Certyfikaty zgodności | RoHS CE CB KC |
Gwarancja 24 miesiące