Producenci
Kamera do monitoringu Google NEST Indoor
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Typ mocowania | Ściana |
| Kolor produktu | Biały |
| Moc | |
| Rodzaj zasilania | USB |
| Pobór mocy | 7,5 W |
| Waga i rozmiary | |
| Długość produktu | 83 mm |
| Długość kabla | 1 m |
| Waga produktu | 398 g |
| Średnica | 8,3 cm |
| Ochrona | |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | WPA WPA3 WPA2 WEP |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -20 - 40 °C |
| Sieć | |
| Standardy Wi- Fi | 802.11g 802.11b Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Wi-Fi | Tak |
| Przewodowa sieć LAN | Nie |
| Bluetooth | Nie |
| Wydajność | |
| Obsługa języków | Duński Szwedzki Włoski Fiński Holenderski Francuska Hiszpański Japońska Niemiecki Angielski Norweski |
| Tryb dzienny / nocny | Tak |
| Przeznaczenie | Wewnętrzna |
| Model | Kamera bezpieczeństwa IP |
| Liczba języków | 11 |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Dane opakowania | |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Zawartość opakowania | |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Zestaw do montażu | Tak |
| Przewody | USB |
| Liczba kamer | 1 |
| Audio | |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wbudowany mikrofon | Tak |
| Nośnik danych | |
| Wbudowany HDD | Nie |
| Kamera | |
| Kąt pola widzenia (FOV) | 130° |
| Matryca światłoczuła | |
| Liczba efektywnych pikseli (WxO) | 1920 x 1080 px |
| Liczba czujników | 1 |
| Tryb nocny | |
| Długość fal podczerwieni | 850 nm |
| Odległość widzenia nocnego (Night Vision) | 6.1 m |
| Ilość diod oświetlenia | 6 |
| Typ diody LED | Podczerwień |
| Tryb nocny | Tak |
| Video | |
| Suma megapikseli | 2 MP |
| Obsługiwane formaty plików wideo | H.264 |
| Maksymalna rozdzielczość | 1920 x 1080 px |
| Ilość klatek | 30 fps |
| System obiektywów | |
| Cyfrowy zoom | 6x |
| Możliwość przybliżenia | Tak |
| Liczba soczewek | 1 |
Gwarancja 24 miesiące