Producenci
Kamera do monitoringu HAC-HFW2501TU-A-0360B-S2
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Układ | Tubowa |
| Kolor produktu | Biały |
| Stopień ochrony IP | IP67 |
| Materiał obudowy | Metal |
| Typ mocowania | Sufit / ściana / słup |
| Moc | |
| Pobór mocy (max) | 9,6 W |
| Rodzaj zasilania | DC |
| Wyjście prądu stałego (w woltach) | 12 |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 770 g |
| Głębokość produktu | 90,4 mm |
| Wysokość produktu | 90,4 mm |
| Szerokość produktu | 244,1 mm |
| Ochrona | |
| Lustro | Tak |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -40 - 60 °C |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -40 - 60 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 0 - 95% |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 0 - 95% |
| Sieć | |
| Wi-Fi | Nie |
| Bluetooth | Nie |
| Przewodowa sieć LAN | Nie |
| Wydajność | |
| Wide Dynamic Range (WDR) | Tak |
| Model | Kamera bezpieczeństwa CCTV |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Tryb dzienny / nocny | Tak |
| Przeznaczenie | Zewnętrzna |
| Dane opakowania | |
| Waga wraz z opakowaniem | 1,04 kg |
| Zawartość opakowania | |
| Liczba kamer | 1 |
| Audio | |
| Wbudowany mikrofon | Tak |
| Stosunek sygnału do szumu | 65 dB |
| Nośnik danych | |
| Wbudowany HDD | Nie |
| Porty i interfejsy | |
| Wyjścia BNC | 1 |
| Kamera | |
| Zakres kąta nachylenia | 0 - 90° |
| Kąt obrotu | 360° |
| Balans bieli | Ręczny Automatyczna |
| Kąt widzenia obiektywu, w poziomie | 92° |
| Kąt widzenia obiektywu w pionie | 48° |
| Kąt widzenia soczewki, przekątna | 109° |
| Min. Oświetlenie | 0,001 lx |
| Zakres przesuwania | 0 - 360° |
| Szybkość migawki | PAL: 1/3 - 1/100000; NTSC: 1/4 - 1/100000 |
| Matryca światłoczuła | |
| Typ przetwornika obrazu | CMOS |
| Wielkość czujnika CCD | 25,4 / 2,7 mm (1 / 2.7") |
| Skanowanie progresywne | Tak |
| Tryb nocny | |
| Odległość widzenia nocnego (Night Vision) | 80 m |
| Ilość diod oświetlenia | 4 |
| Typ diody LED | Podczerwień |
| Tryb nocny | Tak |
| Video | |
| Obsługiwane rozdzielczości grafiki | 960 x 480 2560 x 1440 2880 x 1620 1920 x 1080 (HD 1080) 960 x 576 |
| Maksymalna rozdzielczość | 2880 x 1620 px |
| Kompensacja oświetlenia tylnego | Tak |
| Redukcja hałasu | Tak |
| Smart IR | Tak |
| Suma megapikseli | 5 MP |
| Highlight Compensation (HLC) | Tak |
| Maska prywatności | Tak |
| Wzmocnienie sterowania | Automatyczne/Ręczne |
| Technologia redukcji szumów | Redukcja hałasu 2D, Redukcja szumów 3D |
| System obiektywów | |
| Wykrywanie odległości | 80 m |
| Rozpoznawanie odległości | 16 m |
| Długość stałej ogniskowej | 3,6 mm |
| Liczba soczewek | 1 |
| Maksymalna przesłona | 1,6 |
| Obserwuj odległość | 32 m |
| Najmniejsza odległość ogniskowa | 1,6 m |
| Stała ostrość | Tak |
| Określanie odległości | 8 m |
Gwarancja 24 miesiące