Producenci
Kamera do obserwacji dzikiej przyrody Denver WCT-5001
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Szczegóły Techniczne | |
|---|---|
| Wysokość palety netto | 175 cm |
| Waga netto palety | 225 kg |
| W opakowaniu zbiorczym GTIN (EAN / UPC) | 5706751039614 |
| Waga brutto palety | 240 kg |
| Szerokość palety netto | 80 cm |
| Głębokość palety netto | 120 cm |
| Konstrukcja | |
| Zakres wykrywania PIR | 0 - 20 m |
| Wbudowane głośniki | Nie |
| Produkt odporny na warunki atmosferyczne | Tak |
| Kraj pochodzenia | Chiny |
| Stopień ochrony IP | IP65 |
| Cechy zabezpieczeń | Wodoodporna |
| Kolor produktu | Moro |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość opakowania | 155 mm |
| Wysokość produktu | 130 mm |
| Wysokość opakowania | 85 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 350 g |
| Głębokość produktu | 92 mm |
| Szerokość produktu | 43 mm |
| Waga produktu | 220 g |
| Głębokość opakowania | 105 mm |
| Sieć | |
| Bluetooth | Nie |
| Wi-Fi | Nie |
| Zawartość opakowania | |
| Przewody | USB |
| Bateria | |
| Czas czuwania | 90 dni |
| Liczba obsługiwanych baterii | 8 |
| Typ obsługiwanych baterii | AA |
| Rodzaj baterii | Alkaliczna |
| Kamera | |
| Typ HD | Full HD |
| Rozdzielczości wideo | 1920 x 1080 |
| Typ przetwornika obrazu | CMOS |
| Kąt pola widzenia (FOV) | 90° |
| Gniazdo/gniazda karty pamięci | Tak |
| Maksymalna rozdzielczość filmu | 1920 x 1080 px |
| Maksymalny rozmiar karty pamięci | 32 GB |
| Megapiksele | 5 MP |
| Prędkość wyzwalania | 1,1 s |
| Obsługiwane karty pamięci | SD MicroSD |
| Obsługiwane formaty plików wideo | AVI |
| Dane logistyczne | |
| Produkty w jednym kontenerze intermodalnym (40ft, HC) | 24400 szt. |
| Produkty w skrzyni głównej (zewnętrznej) | 4 szt. |
| Maksymalna liczba kartonów na stercie | 14 szt. |
| Skrzynie zbiorcze (zewnętrzne) na paletę | 4 szt. |
| Wysokość brutto palety | 175 cm |
| Warstwy na paletę | 14 szt. |
| Produktów na palecie | 560 szt. |
| Waga brutto obudowy głównej (zewnętrznej) | 1,61 kg |
| Wysokość skrzyni wzorcowej (zewnętrznej) | 115 mm |
| Szerokość skrzyni zbiorczej (zewnętrznej) | 320 mm |
| Produkty na jeden kontener intermodalny (20ft) | 10000 szt. |
| Długość brutto palety | 120 cm |
| Produkty na warstwę palety | 40 szt. |
| Długość skrzyni głównej (zewnętrznej) | 240 mm |
| Tryb nocny | |
| Tryb nocny | Tak |
| Ilość diod oświetlenia | 30 |
| Typ diody LED | Podczerwień |
Gwarancja 24 miesiące