Producenci
Kamera do wideokonferencji Owl Labs Meeting Owl 4+ 360° 4K MTW405-2000
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Moc | |
|---|---|
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 - 60 Hz |
| Rodzaj zasilania | DC |
| Wyjście prądu stałego (w amperach) | 3 A |
| Prąd | 1,6 A |
| Napięcie wejściowe AC | 100 - 240 V |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 1,5 kg |
| Waga wraz z opakowaniem | 2,27 kg |
| Szerokość opakowania | 330 mm |
| Szerokość produktu | 116 mm |
| Wysokość produktu | 275 mm |
| Głębokość produktu | 116 mm |
| Głębokość opakowania | 530 mm |
| Wysokość opakowania | 460 mm |
| Sieć | |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 4 (802.11n) 802.11g 802.11a 802.11b Wi-Fi 5 (802.11ac) Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | WPA3 WPA2 |
| Wi-Fi | Tak |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Wydajność | |
| Kolor produktu | Antracytowy |
| Stosunek sygnału do szumu | 72 dB |
| Typ produktu | System wideokonferencji grupowych |
| Liczba kamer | 1 |
| Zawartość opakowania | |
| Zasilacz sieciowy | Tak |
| Przewody | Prąd przemienny USB Type-C |
| Wyświetlacz | |
| Wbudowany wyświetlacz | Nie |
| Audio | |
| Ilość głośników | 2 |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Porty i interfejsy | |
| Obsługiwany typ USB | USB Type-C |
| Kamera | |
| Megapiksele | 64 MP |
| Typ przetwornika obrazu | CMOS |
| Typ aparatu/kamery | Pojedynczy obiektyw |
| Regulator ostrości | Automatyczna |
| Możliwość przybliżenia | Tak |
| Dane logistyczne | |
| Kraj pochodzenia | Wietnam |
| Video | |
| Maksymalna rozdzielczość filmu | 3840 x 2160 px |
| Obsługiwane rozdzielczości grafiki | 2560 x 1440 640 x 360 1920 x 1080 (HD 1080) 3840 x 2160 1280 x 720 (HD 720) |
| Obsługiwane tryby wideo | 1440p 1080p 360p 2160p 720p |
| Obsługiwane formaty plików wideo | NV12 MJPG |
| Typ HD | 4K Ultra HD |
| Maksymalna liczba klatek na sekundę | 30 fps |
| Mikrofon | |
| Czułość mikrofonu | -36 dB |
| Wyciszenie mikrofonu | Tak |
| Ilość wbudowanych mikrofonów | 8 |
| Typ kierunku mikrofonu | Wielokierunkowy |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Unikać kontaktu z wodą i wysoką wilgotnością. Przechowywać z dala od dzieci. Nie wolno wrzucać do ogólnego śmietnika, produkt wymaga specjalnej utylizacji. |
| System komputerowy | |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Tak |
| Pozostałe obsługiwane systemy operacyjne | Linux ChromeOS |
| Typ procesora | Qualcomm Snapdragon |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Tak |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące