Producenci
Kamera dokumentacyjna IPEVO VZ-R Ultra USB HDMI Dokumentenkamera
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Szczegóły techniczne | |
|---|---|
| Kolor produktu | Czarny |
| Wbudowany mikrofon | Tak |
| Moc | |
| Pobór mocy | 5 W |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 116 mm |
| Wysokość produktu | 301 mm |
| Szerokość produktu | 108 mm |
| Waga produktu | 1 kg |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -10 - 50 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 10 - 95% |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 40 °C |
| Wymagania systemowe | |
| Zgodny z Mac | Tak |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Tak |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Tak |
| Dane opakowania | |
| Ilość sztuk | 1 |
| Porty i interfejsy | |
| Obsługiwany typ USB | USB Type-C |
| Ilość portów wejściowych HDMI | 1 |
| Kamera | |
| Wielkość czujnika CCD | 25,4 / 3,06 mm (1 / 3.06") |
| Efektywna rozdzielczość czujnika | 13 MP |
| Źródło światła | LED |
| Typ przetwornika obrazu | CMOS |
| Obsługiwane rozdzielczości grafiki | 3840 x 2160 |
| System obiektywów | |
| Maksymalna długość ogniskowej (f) | 3,46 mm |
| Automatyczne ustawienie ostrości | Tak |
| Maksymalna przesłona | 2,2 |
Gwarancja 24 miesiące