Producenci
Kamera domowa SJCAM S1 - domowy monitoring
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Zasięg wykrywania | 10 m |
| Typ procesora | Ingenic T31 |
| Cechy zabezpieczeń | Wodoodporna |
| Zintegrowany czujnik ruchu (PIR) | Tak |
| Tryb nocny | Tak |
| Kąt widzenia | 95° |
| Automatyczne wykrywanie | Tak |
| Sensor głównej kamery | GC4663 |
| Kolor produktu | Biały |
| Kąt wykrywania ruchu | 143° |
| Konstrukcja | |
| Ilość diod podczerwieni | 8 |
| Stopień ochrony IP | IP65 |
| Wodoodporność | Tak |
| Moc | |
| Rodzaj baterii | Litowa |
| Pojemność baterii | 9600 mAh |
| Rodzaj zasilania | Akumulatorowe |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 55 mm |
| Waga produktu | 253 g |
| Wysokość produktu | 90 mm |
| Głębokość produktu | 44 mm |
| Sieć | |
| Wsparcie aplikacji | Tak |
| Częstotliwość Wi-Fi | Jedna częstotliwości (2,4 GHz) |
| Wi-Fi | Tak |
| Zawartość opakowania | |
| Zawartość zestawu | Wkręty x 1 |
| Przewody | Kabel USB |
| Instrukcja obsługi | Tak |
| Liczba kamer | 1 |
| Uchwyt | Tak |
| Nośnik danych | |
| Nośniki | Karta pamięci |
| Maksymalny rozmiar karty pamięci | 128 GB |
| Obsługiwane karty pamięci | MicroSD |
| Porty i interfejsy | |
| Obsługiwany typ USB | Micro-USB |
| Mikrofon | Tak |
| Video | |
| Rozdzielczości wideo | 2560 x 1440 1920 x 1080 1280 x 720 px |
| Tryby nagrywania wideo | 720p 1440p 1080p |
| Obsługiwane formaty plików wideo | MP4 |
| Maksymalna liczba klatek na sekundę | 15 fps |
| Maksymalna rozdzielczość filmu | 2560 x 1440 px |
| Jakość obrazu | |
| Tryb foto | Tak |
| Suma megapikseli | 4 MP |
| Obsługiwane formaty plików | JPG |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące