Producenci
Kamera internetowa Aukey Stream Series 1080p - czarna
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Typ przetwornika obrazu | CMOS |
| Zasilane przez USB | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Wielkość czujnika CCD | 25,4 / 2,7 mm (1 / 2.7") |
| Długość kabla | 0,17 m |
| Interfejs | USB |
| Typ mocowania | Klips/Stojak |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 80 g |
| Głębokość produktu | 35 mm |
| Szerokość produktu | 106 mm |
| Wysokość produktu | 50 mm |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -10 - 50 °C |
| Wydajność | |
| Automatyczne ustawienie ostrości | Tak |
| Megapiksele | 2 MP |
| Obsługiwane tryby wideo | 720p 240p 1080p 480p |
| Standardowy zakres ogniskowania | 3 m |
| Kąt widzenia w poziomie | 75° |
| Maksymalna liczba klatek na sekundę | 30 fps |
| Kąt widzenia (pionowy) | 75° |
| Dane opakowania | |
| Ilość | 1 |
| Zawartość opakowania | |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Oprogramowanie | |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 8 Windows 7 Windows XP Windows 10 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Mac OS X 10.9 Mavericks Mac OS X 10.7 Lion Mac OS X 10.8 Mountain Lion |
| Obsługa mobilnych systemów operacyjnych | Android 4.0 |
| Dane logistyczne | |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 85258900 |