Producenci
Kamera internetowa Elgato Facecam 10WAA9901
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Typ mocowania | Klips |
| Typ przetwornika obrazu | CMOS |
| Wbudowany mikrofon | Nie |
| Interfejs | USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Zasilane przez USB | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 96 g |
| Głębokość produktu | 58 mm |
| Wysokość produktu | 48 mm |
| Szerokość produktu | 79 mm |
| Wydajność | |
| Maksymalna liczba klatek na sekundę | 60 fps |
| Długość ogniskowa | 24 mm |
| Typ kamery HD | Full HD |
| Maksymalna rozdzielczość filmu | 1920 x 1080 px |
| Obsługiwane tryby wideo | 540p 1080p 720p |
| Rozdzielczość przy prędkości przechwytywania | 1280x720@60fps 1920x1080@30fps 1280x720@30fps 960x540@30fps 1920x1080@60fps |
| Poprzeczny punkt widzenia | 82° |
| Zakres odległości ogniskowania | 300 - 1200 mm |
| Dane opakowania | |
| Ilość | 1 |
| Zawartość opakowania | |
| Instrukcja szybkiej instalacji | Tak |
| Oprogramowanie | |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Mac OS X 10.13 High Sierra Mac OS X 10.11 El Capitan Mac OS X 10.14 Mojave Mac OS X 10.15.3 Catalina Mac OS X 10.12 Sierra Mac OS X 10.15 Catalina |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 10 x64 |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące