Producenci
Kamera internetowa Grandstream GUV 3100
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Typ mocowania | Klips/Stojak |
| Typ przetwornika obrazu | CMOS |
| Długość kabla | 1,8 m |
| Kolor produktu | Czarny |
| Ilość wbudowanych mikrofonów | 2 |
| Interfejs | USB 2.0 |
| Typ kierunku mikrofonu | Wielokierunkowy |
| Wbudowany mikrofon | Tak |
| Wbudowany flesz | Nie |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 150 g |
| Wysokość produktu | 46 mm |
| Głębokość produktu | 30 mm |
| Szerokość produktu | 102 mm |
| Warunki pracy | |
| Zakres wilgotności względnej | 20 - 80% |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 20 - 95% |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 10 - 50 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -10 - 60 °C |
| Wydajność | |
| Stosunek sygnału do szumu | 50 dB |
| Obsługiwane tryby wideo | 1080p |
| Maksymalna liczba klatek na sekundę | 30 fps |
| Min. Oświetlenie | 0,5 lx |
| Maksymalna rozdzielczość filmu | 1920 x 1080 px |
| Megapiksele | 2 MP |
| Typ kamery HD | Full HD |
| Dane logistyczne | |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 85258900 |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Unikaj kontaktu urządzenia z wodą lub innymi płynami. Nie otwieraj obudowy urządzenia, ryzyko porażenia prądem. Przechowuj urządzenie w suchym miejscu, z dala od źródeł ciepła. |
Gwarancja 24 miesiące