Producenci
Kamera internetowa HP 950 4C9Q2AA 4K USB Srebrna
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Wbudowany mikrofon | Tak |
| Typ mocowania | Stojak |
| Interfejs | USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Długość kabla | 0,18 m |
| Kolor produktu | Czarny Srebrny |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 110 g |
| Wysokość produktu | 65,7 mm |
| Szerokość produktu | 67 mm |
| Głębokość produktu | 45 mm |
| Wydajność | |
| Automatyczne ustawienie ostrości | Tak |
| Typ kamery HD | Full HD |
| Balans bieli | Automatyczna |
| Regulator ostrości | Automatyczna |
| Maksymalna liczba klatek na sekundę | 30 fps |
| Cyfrowy zoom | 1x |
| Możliwość przybliżenia | Tak |
| Automatyczna korekcja światła | Tak |
| Dane opakowania | |
| Waga wraz z opakowaniem | 230 g |
| Głębokość opakowania | 95 mm |
| Szerokość opakowania | 103 mm |
| Wysokość opakowania | 135 mm |
| Dane logistyczne | |
| Ilość | 1 szt. |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 85258900 |