Producenci
Kamera internetowa HP 960 4K Streaming Webcam USB srebrna 695J6AA
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Technical details | |
|---|---|
| Okres gwarancji | 2 lat(a) |
| Konstrukcja | |
| Wbudowany flesz | Nie |
| Typ mocowania | Stojak |
| Długość kabla | 1,5 m |
| Interfejs | USB |
| Kolor produktu | Srebrny |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 86,7 mm |
| Waga produktu | 225 g |
| Głębokość produktu | 43,4 mm |
| Szerokość produktu | 41,4 mm |
| Waga (z podstawą) | 225 g |
| Wydajność | |
| Możliwość przybliżenia | Tak |
| Automatyczne ustawienie ostrości | Tak |
| Maksymalna rozdzielczość filmu | 3840 x 2160 px |
| Maksymalna liczba klatek na sekundę | 30 fps |
| Megapiksele | 8 MP |
| Cyfrowy zoom | 5x |
| Typ kamery HD | 4K Ultra HD |
| Dane opakowania | |
| Głębokość opakowania | 110 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 412 g |
| Szerokość opakowania | 139 mm |
| Wysokość opakowania | 73 mm |
| Zawartość opakowania | |
| Podstawa biurkowa | Tak |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Instrukcja szybkiej instalacji | Tak |
| Przewody | USB Type A |
| Oprogramowanie | |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Mac OS X 10.10 Yosemite |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 11 Windows 10 |
| Pozostałe obsługiwane systemy operacyjne | ChromeOS |
| Pozostałe funkcje | |
| Zakres przechyłu wyświetlacza | 360° |
| Dane logistyczne | |
| Ilość | 1 szt. |
| Mikrofon | |
| Ilość wbudowanych mikrofonów | 2 |
| Wbudowany mikrofon | Tak |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Unikaj kontaktu urządzenia z wodą lub innymi płynami. Nie otwieraj obudowy urządzenia, ryzyko porażenia prądem. Przechowuj urządzenie w suchym miejscu, z dala od źródeł ciepła. |
| Cechy charakterystyczne marki | |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 886111334957 |
Fabryczna Gwarancja 12 miesięcy