Producenci
Kamera internetowa Lenovo Gen2 | Podstawowy wyświetlacz FHD
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Zakres kąta nachylenia | -20 - 10° |
| Kolor produktu | Czarny |
| Typ mocowania | Klips/Stojak |
| Interfejs | USB 2.0 |
| Długość kabla | 1,8 m |
| Diody LED | Tak |
| Wsparcie dla montażu na tripodzie | Tak |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 55 mm |
| Głębokość produktu | 90 mm |
| Waga produktu | 144 g |
| Szerokość produktu | 57 mm |
| Wydajność | |
| Obsługiwane formaty plików wideo | UVC 1.1 YUY2 |
| Format kompresji zdjęć | MJPEG |
| Obsługiwane tryby wideo | 1080p |
| Maksymalna liczba klatek na sekundę | 30 fps |
| Rozdzielczość przy prędkości przechwytywania | 320x240@25fps 640x480@15fps 1280x720@30fps 1920x1080@15fps 640x360@30fps 640x480@30fps 1280x720@25fps 640x480@25fps 640x360@25fps 1280x960@30fps 800x600@20fps 320x240@30fps 1280x720@15fps 1920x1080@30fps 1024x768@30fps 1280x960@15fps |
| Maksymalna rozdzielczość filmu | 1920 x 1080 px |
| Kamera prywatności | Tak |
| Typ prywatności | Przykrywka |
| Typ kamery HD | Full HD |
| Dane opakowania | |
| Ilość | 1 |
| Zawartość opakowania | |
| Przewodnik użytkownika | Tak |
| Oprogramowanie | |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Tak |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Tak |
| Pozostałe obsługiwane systemy operacyjne | ChromeOS |
| Mikrofon | |
| Wbudowany mikrofon | Tak |
| Ilość wbudowanych mikrofonów | 2 |
Gwarancja 24 miesiące