Producenci
Kamera internetowa Port Designs USB-A/USB-C FullHD
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Typ mocowania | Klips |
| Kolor produktu | Czarny |
| Wielkość czujnika CCD | 25,4 / 2,9 mm (1 / 2.9") |
| Ilość wbudowanych mikrofonów | 1 |
| Długość kabla | 1,5 m |
| Wbudowany mikrofon | Tak |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 85 mm |
| Wysokość produktu | 82 mm |
| Szerokość produktu | 32 mm |
| Waga produktu | 105,9 g |
| Wydajność | |
| Stosunek sygnału do szumu | 50 dB |
| Obsługiwane formaty plików wideo | H.264 MPEG |
| Kąt widzenia w poziomie | 90° |
| Tryb nocny | Tak |
| Megapiksele | 2 MP |
| Maksymalna rozdzielczość filmu | 1920 x 1080 px |
| Obsługiwane tryby wideo | 1080p |
| Pełny HD | Tak |
| Maksymalna liczba klatek na sekundę | 30 fps |
| Automatyczne ustawienie ostrości | Tak |
| Obsługa funkcji Plug & Play | Tak |
| Dane opakowania | |
| Szerokość opakowania | 6 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 145 g |
| Głębokość opakowania | 75 mm |
| Wysokość opakowania | 95 mm |
| Zawartość opakowania | |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Oprogramowanie | |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Tak |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Tak |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Upewnij się, że produkt jest odpowiednio zainstalowany i zabezpieczony, aby zapobiec uszkodzeniom mechanicznym. Unikaj bezpośredniego kontaktu z wodą, aby zapobiec uszkodzeniom elektrycznym. Produkt zawiera elementy elektroniczne; nie należy wyrzucać do zwykłego śmietnika. |
Gwarancja 24 miesiące