Producenci
Kamera internetowa Trust Trino HD (czarna)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Wbudowany mikrofon | Tak |
| Długość kabla | 1,43 m |
| Kolor produktu | Czarny |
| Wbudowany flesz | Nie |
| Typ mocowania | Klips |
| Zasilane przez USB | Tak |
| Ilość wbudowanych mikrofonów | 1 |
| Interfejs | USB 2.0 |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 70 mm |
| Głębokość produktu | 62 mm |
| Waga produktu | 98 g |
| Wysokość produktu | 81 mm |
| Wydajność | |
| Przycisk zdjęć | Tak |
| Balans bieli | Automatyczna |
| Poprzeczny punkt widzenia | 60° |
| Megapiksele | 8 MP |
| Funkcja aparatu fotograficznego | Tak |
| Stała ostrość | Tak |
| Maksymalna liczba klatek na sekundę | 30 fps |
| Obsługa funkcji Plug & Play | Tak |
| Kamera prywatności | Nie |
| Obsługiwane tryby wideo | 720p |
| Czujnik ruchu | Nie |
| Automatyczne ustawienie ostrości | Nie |
| Maksymalna rozdzielczość filmu | 1280 x 720 px |
| Śledzenie twarzy | Tak |
| Dane opakowania | |
| Głębokość opakowania | 75 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 156 g |
| Wysokość opakowania | 180 mm |
| Ilość | 1 |
| Szerokość opakowania | 130 mm |
| Zawartość opakowania | |
| Przewodnik użytkownika | Tak |
| Załączony statyw | Nie |
| Oprogramowanie | |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Tak |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Tak |
| Dane logistyczne | |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 8525890000 |
Gwarancja 24 miesiące