Producenci
Kamera internetowa Yealink UVC30 Desktop (2101839)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Diody LED | Tak |
| Kolor produktu | Czarny Srebrny |
| Długość kabla | 1,6 m |
| Interfejs | USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Typ przetwornika obrazu | CMOS |
| Typ mocowania | Klips |
| Wielkość czujnika CCD | 25,4 / 2,5 mm (1 / 2.5") |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 45 mm |
| Głębokość produktu | 59 mm |
| Wysokość produktu | 45 mm |
| Wydajność | |
| Typ kamery HD | Full HD |
| Maksymalna liczba klatek na sekundę | 30 fps |
| Poprzeczny punkt widzenia | 120° |
| Min. Oświetlenie | 0,1 lx |
| Obsługiwane tryby wideo | 1080p 720p |
| Maksymalna rozdzielczość filmu | 3840 x 2160 px |
| Balans bieli | Ręczny ATW Automatyczna |
| Cyfrowy zoom | 3x |
| PTZ | Tak |
| Możliwość przybliżenia | Tak |
| Szybkość migawki | 1/60 ~ 1/10000 s |
| Megapiksele | 8,51 MP |
| Stosunek sygnału do szumu | 63 dB |
| Ekspozycja automatyczna | Tak |
| Dane opakowania | |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Głębokość opakowania | 85 mm |
| Szerokość opakowania | 151 mm |
| Wysokość opakowania | 95 mm |
| Ilość | 1 |
| Oprogramowanie | |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 10 Windows 7 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Mac OS X 10.11 El Capitan Mac OS X 10.12 Sierra Mac OS X 10.15 Catalina Mac OS X 10.14 Mojave Mac OS X 10.10 Yosemite Mac OS X 10.13 High Sierra |
| Dane logistyczne | |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 85258900 |
| Mikrofon | |
| Wbudowany mikrofon | Tak |
Gwarancja 24 miesiące