Producenci
Kamera j5create USB 4K Ultra HD Webcam USB-C/USB 2.0; kolor czarny JVU430-N
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Kolor produktu | Czarny |
| Typ przetwornika obrazu | CMOS |
| Wbudowany mikrofon | Tak |
| Wielkość czujnika CCD | 25,4 / 2,5 mm (1 / 2.5") |
| Długość kabla | 2 m |
| Interfejs | USB-C/USB-A (przed adapter) |
| Typ mocowania | Klips/Stojak |
| Materiał obudowy | Poliwęglan (PC) Kopolimer akrylonitrylo-butadieno-styrenowy (ABS) |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 106 mm |
| Wysokość produktu | 64,6 mm |
| Waga produktu | 215 g |
| Głębokość produktu | 63,6 mm |
| Warunki pracy | |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 0 - 90% |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -20 - 40 °C |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 60 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 0 - 90% |
| Wydajność | |
| Obsługiwane tryby wideo | 4K 240p 1080p 540p 360p 480p 720p |
| Obsługiwane formaty plików wideo | YUY2 MJPEG |
| Maksymalna liczba klatek na sekundę | 60 fps |
| Typ kamery HD | Full HD |
| Maksymalna rozdzielczość obrazu | 3840 x 2160 px |
| Zawartość opakowania | |
| Instrukcja szybkiej instalacji | Tak |
| Oprogramowanie | |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Tak |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Tak Windows 10 |
| Pozostałe obsługiwane systemy operacyjne | ChromeOS |
Fabryczna Gwarancja 12 miesięcy