Producenci
Kamera konferecyjna TRUST IRIS 4k Ultra HD
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Kolor produktu | Czarny |
| Typ mocowania | Klips/Stojak |
| Ilość wbudowanych mikrofonów | 1 |
| Interfejs | USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Wbudowany mikrofon | Tak |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 601 mm |
| Waga produktu | 2,2 kg |
| Wysokość produktu | 141 mm |
| Głębokość produktu | 115 mm |
| Wydajność | |
| Zakres odległości ogniskowania | 600 mm |
| Maksymalna rozdzielczość filmu | 3840 x 2160 px |
| Obsługa funkcji Plug & Play | Tak |
| Typ kamery HD | Full HD |
| Czujnik ruchu | Tak |
| Balans bieli | Automatyczna |
| Śledzenie twarzy | Tak |
| Maksymalna liczba klatek na sekundę | 60 fps |
| Kamera prywatności | Tak |
| Możliwość przybliżenia | Tak |
| Dane opakowania | |
| Ilość | 1 |
| Dane logistyczne | |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 85258900 |