Producenci
Kamera konferencyjna Owl Labs 360° (WYPRZEDAŻ)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
0
Opis
| Moc | |
|---|---|
| Napięcie wejściowe AC | 100 - 240 V |
| Rodzaj zasilania | DC |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 111 mm |
| Szerokość opakowania | 240 mm |
| Głębokość produktu | 111 mm |
| Głębokość opakowania | 310 mm |
| Wysokość produktu | 272,3 mm |
| Wysokość opakowania | 130 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 2,21 kg |
| Waga produktu | 1,18 kg |
| Sieć | |
| Przewodowa sieć LAN | Nie |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Wi-Fi | Tak |
| Wydajność | |
| Typ produktu | System wideokonferencji grupowych |
| Wersja Bluetooth | 5.0 |
| Bluetooth | Tak |
| Zakres kąta nachylenia | 15 - 40° |
| Kolor produktu | Szary |
| Wyświetlacz | |
| Wbudowany wyświetlacz | Nie |
| Audio | |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Ilość głośników | 3 |
| Poziom wyjściowy | 0/80 dB |
| Obszar dobioru mikrofonu | 5,48 m |
| Porty i interfejsy | |
| Obsługiwany typ USB | USB Type-C |
| Kamera | |
| Typ przetwornika obrazu | CMOS |
| Cyfrowy zoom | 2x |
| Pionowy punkt widzenia | 210° |
| Regulator ostrości | Automatyczna |
| Długość ogniskowa | 140 - 3048 mm |
| Megapiksele | 16 MP |
| Kąt pola widzenia (FOV) | 360° |
| Możliwość przybliżenia | Tak |
| Szeroki kąt widzenia (tryb normalny) | 360° |
| Dane logistyczne | |
| Kraj pochodzenia | Chiny |
| Video | |
| Obsługiwane formaty plików wideo | MP4 |
| Obsługiwane tryby wideo | 1080p 720p |
| Maksymalna rozdzielczość filmu | 3456 x 3456 px |
| Typ HD | Full HD |
| Mikrofon | |
| Czułość mikrofonu | -32 dB |
| Ilość wbudowanych mikrofonów | 8 |
| Typ kierunku mikrofonu | Wielokierunkowy |
| System komputerowy | |
| Model procesora | 605 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Tak |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Tak |
| Pozostałe obsługiwane systemy operacyjne | Linux |
| Typ procesora | Qualcomm Snapdragon |