Producenci
Kamera obserwacyjna REDLEAF RD7000 WIFI
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Zalecany zakres temperatur podczas eksploatacji | -20 - 60 °C |
| Typ wyświetlacza | IPS |
| Przekątna ekranu | 2" |
| Kolor produktu | Moro |
| Stopień ochrony IP | IP66 |
| Bateria | |
| Zasilanie energią słoneczną | Tak |
| Liczba obsługiwanych baterii | 4 |
| Kamera | |
| Wbudowany głośnik | Tak |
| Rozdzielczość zdjęć | 30 MPx |
| Mikrofon | Tak |
| Ochrona hasłem | Tak |
| Czujnik ruchu | Tak |
| Obsługiwane tryby wideo | 480p 1296p 1080p 720p 2K |
| Tryb dzienny / nocny | Tak |
| Czas czuwania | 540 dni |
| Gniazdo/gniazda karty pamięci | Tak |
| Czułość mikrofonu | 48 dB |
| Bluetooth | Tak |
| Maksymalny rozmiar karty pamięci | 256 GB |
| Wbudowane WiFi | Tak |
| Maksymalna rozdzielczość filmu | 2560 x 1440 px |
| Tryb nocny | |
| Tryb nocny | Tak |
| Ilość diod oświetlenia | 40 |
| Odległość widzenia nocnego (Night Vision) | 20 m |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące