Producenci
Kamera obserwacyjna Redleaf RD3019 Pro
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Kolor produktu | Czarny |
| Układ | Pocisk |
| Stopień ochrony IP | IP66 |
| Cechy zabezpieczeń | Wodoodporna |
| Typ mocowania | Sufit / Ściana |
| Moc | |
| Pobór mocy (max) | 12 W |
| Wyjście prądu stałego (w amperach) | 1 A |
| Rodzaj zasilania | DC, PoE |
| Wyjście prądu stałego (w woltach) | 12 |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 72 mm |
| Waga produktu | 838 g |
| Długość produktu | 238 mm |
| Szerokość produktu | 80 mm |
| Ochrona | |
| Wideo detekcja ruchu | Tak |
| Cechy zarządzania | |
| Przeglądarka internetowa | Tak |
| Zarządzanie przez stronę www | Tak |
| Przycisk reset | Tak |
| Warunki pracy | |
| Zakres wilgotności względnej | 10 - 90% |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -10 - 55 °C |
| Sieć | |
| Bluetooth | Nie |
| Obsługiwane protokoły sieciowe | HTTPS, SSL, TCP/IP, UDP, HTTP, IPv4, UPnP, RTSP, RTMP, SMTP, NTP, DHCP, DNS, DDNS, FTP, P2P |
| Wi-Fi | Nie |
| Rodzaj interfejsu sieci Ethernet | Fast Ethernet |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.3af |
| Liczba użytkowników | 20 użyt. |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Poziom dostępu użytkownika | Administrator, Użytkownik |
| Wymagania systemowe | |
| Obsługa mobilnych systemów operacyjnych | Android iOS |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Tak |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Tak |
| Wydajność | |
| Podczerwień (IR) Filtr odcięcia | Tak |
| Sposób łączności | Bezprzewodowy |
| Model | Kamera z czujnikiem |
| Przeznaczenie | Zewnętrzna |
| Tryb dzienny / nocny | Tak |
| Zawartość opakowania | |
| Liczba kamer | 1 |
| Audio | |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wbudowany mikrofon | Tak |
| System dźwięku | 2-drożny |
| Nośnik danych | |
| Zintegrowany czytnik kart | Tak |
| Wbudowany HDD | Nie |
| Maksymalny rozmiar karty pamięci | 256 GB |
| Obsługiwane karty pamięci | MicroSD |
| Porty i interfejsy | |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Matryca światłoczuła | |
| Wielkość czujnika CCD | 25,4 / 2,8 mm (1 / 2.8") |
| Typ przetwornika obrazu | CMOS |
| Liczba czujników | 1 |
| Tryb nocny | |
| Tryb nocny | Tak |
| Długość fal podczerwieni | 850 nm |
| Ilość diod oświetlenia | 4 |
| Typ diody LED | Podczerwień |
| Odległość widzenia nocnego (Night Vision) | 30 m |
| Video | |
| Maksymalna rozdzielczość | 3840 x 2160 px |
| Suma megapikseli | 8 MP |
| Transmisja wideo | Tak |
| Ilość klatek | 25 fps |
| Formaty kompresji | H.265 |
| System obiektywów | |
| Zoom optyczny | 5x |
| Liczba soczewek | 1 |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Nie pozostawiać kamery w miejscach o wysokiej wilgotności. Nie wystawiać na bezpośrednie działanie deszczu. Trzymać z dala od dzieci. |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące