Producenci
Kamera samochodowa 70mai Dash Cam A510 z WiFi/GPS
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Moc | |
|---|---|
| Rodzaj zasilania | USB |
| Pojemność baterii | 500 mAh |
| Wydajność | |
| Sensor głównej kamery | IMX678 |
| GPS | Tak |
| Czujnik ruchu | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Minimalna przesłona | 1,8 |
| Kąt widzenia głównej kamery | 140° |
| Typ HD | Full HD |
| Rozdzielczość głównego aparatu/kamery | 2560 x 1944 px |
| Tryb nocny | Tak |
| Liczba kamer | 1 |
| Maksymalna liczba klatek na sekundę | 60 fps |
| Zawartość opakowania | |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Wyświetlacz | |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Typ ekranu | IPS |
| Przekątna ekranu | 2" |
| Nośnik danych | |
| Maksymalny rozmiar karty pamięci | 256 GB |
| Obsługiwane karty pamięci | MicroSD |
| Wbudowane nośniki pamięci masowej | Nie |
| Porty i interfejsy | |
| Częstotliwości Wi-Fi | 2,4 GHz |
| Bluetooth | Tak |
| Typ interfejsu | USB |
| Wi-Fi | Tak |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 4 (802.11n) 802.11g 802.11b |
Gwarancja 24 miesiące