Producenci
Kamera samochodowa MIO MiVue J30 Nagrywanie Mio Wi-Fi 1440P; Doskonała jakość obrazu Matryca 4M; Super kondensator, zintegrowane Wi-Fi, szeroki kąt widzenia 140°, 3-osiowy czujnik G
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Moc | |
|---|---|
| Rodzaj zasilania | USB |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 94,5 mm |
| Głębokość produktu | 30,5 mm |
| Waga produktu | 66 g |
| Szerokość produktu | 40,2 mm |
| Wydajność | |
| Obsługiwane tryby wideo | 1440p 1080p |
| Sensor G-shock | Tak |
| Formaty kompresji | H.264 MP4 |
| Liczba kamer | 1 |
| Rozdzielczość czujnika głównej kamery | 4 MP |
| Maksymalna liczba klatek na sekundę | 30 fps |
| Rozdzielczość głównego aparatu/kamery | 2560 x 1440 px |
| Kąt widzenia głównej kamery | 140° |
| Wykrywanie kolizji | Tak |
| GPS | Nie |
| Typ HD | Quad HD |
| Zawartość opakowania | |
| Taśma samoprzylepna | Tak |
| Gniazdo zapalniczki w zestawie | Tak |
| Przewody | USB |
| Wyświetlacz | |
| Wbudowany wyświetlacz | Nie |
| Audio | |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Nagrywanie dźwięku | Tak |
| Wbudowany mikrofon | Tak |
| Nośnik danych | |
| Obsługiwane karty pamięci | MicroSD |
| Maksymalny rozmiar karty pamięci | 128 GB |
| Porty i interfejsy | |
| Wi-Fi | Tak |
| Typ interfejsu | USB |
| Bluetooth | Nie |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Nie demontuj ani nie modyfikuj urządzenia samodzielnie. Nie wystawiaj urządzenia na bezpośrednie działanie wilgoci. Przed pierwszym użyciem dokładnie przeczytaj instrukcję obsługi. |
Gwarancja 24 miesiące