Producenci
Kamera sportowa GoPro MAX 360° 6K Ultra HD
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Produkt odporny na warunki atmosferyczne | Tak |
| Bryzgoszczelny | Tak |
| Wodoodporny do | 5 m |
| Diody LED | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Cechy zabezpieczeń | Wodoodporna |
| Moc | |
| Pojemność baterii | 1600 mAh |
| Zasilanie bateryjne | Tak |
| Rodzaj baterii | Litowo-jonowa (Li-Ion) |
| Waga i rozmiary | |
| Waga (łącznie z baterią) | 154 g |
| Szerokość produktu | 65 mm |
| Głębokość produktu | 39 mm |
| Wysokość produktu | 71 mm |
| Sieć | |
| GPS | Tak |
| Bluetooth | Tak |
| Wi-Fi | Tak |
| Wyświetlacz | |
| Ekran Flip-out | Nie |
| Ekran dotykowy | Tak |
| Typ ekranu | LCD |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Audio | |
| Wbudowany mikrofon | Tak |
| Nośnik danych | |
| Obsługiwane karty pamięci | MicroSD |
| Nośniki | Karta pamięci |
| Porty i interfejsy | |
| Obsługiwany typ USB | USB Type-C |
| Video | |
| Obsługiwane tryby wideo | 1080p 1440p 5,6K |
| Maksymalna liczba klatek na sekundę | 60 fps |
| Slow motion | Tak |
| Tryb opóźnienia | Tak |
| Obsługiwane formaty plików wideo | HEVC H.264 AVC MP4 H.265 |
| System obiektywów | |
| Stabilizator obrazu | Tak |
| Kąt pola widzenia (FOV) | 360° |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Przechowywać w miejscach niedostępnych dla dzieci. Nie używać w ekstremalnych temperaturach. |
| Jakość obrazu | |
| Tryb foto | Tak |
| Suma megapikseli | 16,6 MP |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące