Producenci
Kamera sportowa SJCAM C200 WHITE
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Kolor produktu | Biały |
| Typ procesora | Novatek 96660 |
| Stopień ochrony IP | IP68 |
| Wodoodporny do | 5 m |
| Wodoodporny futerał do | 40 m |
| Moc | |
| Pojemność baterii | 1200 mAh |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 26,5 mm |
| Szerokość produktu | 34 mm |
| Wysokość produktu | 68 mm |
| Warunki pracy | |
| Zakres wilgotności względnej | 15 - 70% |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -20 - 60 °C |
| Sieć | |
| Pasmo częstotliwości | 2.4 GHz |
| Wi-Fi | Tak |
| Zawartość opakowania | |
| Liczba kamer | 1 |
| Przewody | Kabel USB |
| Ściereczka z mikrofibry | Tak |
| Instrukcja | Tak |
| Mocowanie do kasku | Tak |
| Mocowanie uniwersalne | Tak |
| Zawartość zestawu | 2x Naklejka 3M 2x Podstawka montażowa 360 stopni |
| Obudowa do zdjęć podwodnych | Tak |
| Ramka | Tak |
| Wyświetlacz | |
| Przekątna ekranu | 1,28" |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Rozdzielczość | 240 x 240 px |
| Sensor głównej kamery | SONY IMX335 |
| Ekran Flip-out | Nie |
| Audio | |
| Wbudowany mikrofon | Tak |
| Wbudowany głośnik | Tak |
| Nośnik danych | |
| Nośniki | Karta pamięci |
| Obsługiwane karty pamięci | MicroSD |
| Maksymalny rozmiar karty pamięci | 128 GB |
| Porty i interfejsy | |
| Obsługiwany typ USB | USB Type-C |
| Video | |
| Obsługiwane formaty plików wideo | H.264 MP4 |
| Typ HD | 4K Ultra HD |
| Format obrazu | 16:9 |
| Obsługiwane tryby wideo | VGA 720p 2K 1080p 4K |
| Rozdzielczości wideo | 1920 x 1080 2560 x 1440 640 x 480 px 1280 x 720 px |
| System formatu sygnału analogowego | NTSC PAL |
| Tryb nocny | Tak |
| Maksymalna rozdzielczość filmu | 2880 x 2160 px |
| Maksymalna liczba klatek na sekundę | 240 fps |
| System obiektywów | |
| Stabilizator obrazu | Tak |
| Kąt pola widzenia (FOV) | 154° |
| Jakość obrazu | |
| Suma megapikseli | 16 MP |
| Tryb foto | Tak |
| Maksymalna rozdzielczość obrazu | 4608 x 3456 px |
| Format kompresji zdjęć | JPG |
| Wielkość czujnika CCD | 25,4 / 2,8 mm (1 / 2.8") |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące