Producenci
Kamera termowizyjna DS-2TD2617-6/QA
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Szczegóły techniczne | |
|---|---|
| Impedancja wyjścia | 600 Ω |
| Konstrukcja | |
| Stopień ochrony IP | IP66 |
| Typ mocowania | Ściana |
| Kolor produktu | Czarny Biały |
| Układ | Tubowa |
| Moc | |
| Wyjście prądu stałego (w amperach) | 0,5 A |
| Wyjście prądu stałego (w woltach) | 12 |
| Zużycie prądu (przesył prądu przez Ethernet (PoE)) | 6,5 W |
| Rodzaj zasilania | DC, PoE |
| Obsługa PoE | Tak |
| Pobór mocy (max) | 6 W |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 115,2 mm |
| Długość produktu | 358,3 mm |
| Waga produktu | 1,76 kg |
| Szerokość produktu | 113,5 mm |
| Ochrona | |
| Dokładność pomiaru temperatury | 8 °C |
| Wykrywacz odległości | 182 m |
| Inkrypcja HTTS | Tak |
| Kanały wejścia alarmu | 2 |
| Automatyczne uzupełnianie sieci (ANR) | Tak |
| Filtrowanie adresów IP | Tak |
| Uwierzytelnianie Digest | Tak |
| Zakres pomiaru temperatury | -20 - 150 °C |
| Kanały wyjścia alarmu | 2 |
| Cechy zarządzania | |
| Przeglądarka internetowa | Tak |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -40 - 65 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 0 - 95% |
| Sieć | |
| Poziom dostępu użytkownika | Administrator, Operator, Użytkownik |
| Liczba jednoczesnych kanałów podglądu na żywo | 20 kan. |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Widok na żywo | Tak |
| Wi-Fi | Nie |
| Obsługiwane protokoły sieciowe | IPv4/IPv6, HTTP, HTTPS, 802.1x, QoS, FTP, SMTP, UPnP, SNMP, DNS, DDNS, NTP, RTSP, RTCP, RTP, TCP, UDP, IGMP, ICMP, DHCP, PPPoE |
| Liczba użytkowników | 32 użyt. |
| Obsługa jakość serwisu (QoS) | Tak |
| Bluetooth | Nie |
| Wydajność | |
| Obsługa języków | koreańska Grecka Portugalski SER Włoski Polski Duński Słowacki Szwedzki Estoński Słoweńska Norweski Chińska tradycyjna LAT Turecka Rosyjski Tajska Bułgarski Niemiecki Angielski Czeska Fiński Węgierska Rumuński Holenderski Francuska Hiszpański Litewski Japońska Wietnamska HRV |
| Wide Dynamic Range (WDR) | Tak |
| IFOV (rozdzielczość przestrzenna) | 2,74 mRad |
| Liczba języków | 32 |
| Czułość termiczna (NETD) | 40 mK |
| WE/WY alarmu | Tak |
| Przeznaczenie | Zewnętrzna |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Model | Kamera bezpieczeństwa IP |
| Zawartość opakowania | |
| Liczba kamer | 1 |
| Audio | |
| Obsługiwane formaty audio | PCM G.722.1 MP2L2 G.711 A-law G.726 G.711 μ-law |
| Kanały wejściowe audio | 1.0 kan. |
| Nośnik danych | |
| Obsługiwane karty pamięci | MicroSDHC MicroSDXC MicroSD |
| Wbudowany HDD | Nie |
| Zintegrowany czytnik kart | Tak |
| Porty i interfejsy | |
| Porty RS-485 | 1 |
| Mikrofon | Tak |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Kamera | |
| Kąt pola widzenia (FOV) (moduł termiczny) | 18,7 x 25° |
| Kąt widzenia obiektywu, w poziomie | 39.42° |
| Kąt widzenia obiektywu w pionie | 22.14° |
| Min. Oświetlenie | 0,0035 lx |
| Szybkość migawki | 1 - 1/100000 s |
| Pozostałe funkcje | |
| Obsługiwane przeglądarki | Internet Explorer 11, Chrome 57.0 +, Firefox 52.0 +, Chrome 57.0 +, Firefox 52.0 |
| Matryca światłoczuła | |
| Typ przetwornika obrazu | CMOS |
| Efektywna rozdzielczość czujnika (moduł termiczny) | 160 x 120 px |
| Wielkość czujnika CCD | 25,4 / 2,7 mm (1 / 2.7") |
| Tryb nocny | |
| Tryb nocny | Tak |
| Odległość widzenia nocnego (Night Vision) | 40 m |
| Video | |
| Technologia redukcji szumów | Redukcja szumów 3D |
| Formaty kompresji | M-JPEG H.265 H.264 |
| Maksymalna rozdzielczość | 2688 x 1520 px |
| Obsługiwane rozdzielczości grafiki | 704 x 576 352 x 288 320 x 240 1280 x 720 (HD 720) 640 x 480 (VGA) |
| System obiektywów | |
| Stała ogniskowa (moduł termiczny) | 6,2 mm |
| Maksymalna przesłona | 1,6 |
| Pasmo spektralne w podczerwieni | 8 - 14 µm |
| Cyfrowy zoom | 4x |
| Liczba soczewek | 1 |
| Możliwość przybliżenia | Tak |
| Numer przysłony (moduł termiczny) | 1,1 |
| Długość stałej ogniskowej | 8 mm |
Gwarancja 24 miesiące