Producenci
Kamera termowizyjna FLIR FLIR ONE FP3AC
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Wbudowany wyświetlacz | Nie |
| Kolor produktu | Czarny |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 68 mm |
| Głębokość produktu | 14 mm |
| Waga produktu | 36,5 g |
| Szerokość produktu | 34 mm |
| Wydajność | |
| Pasmo spektralne w podczerwieni | 8 - 14 µm |
| Termiczna częstotliwość odświeżania | 8,7 Hz |
| Czułość termiczna (NETD) | 150 mK |
| Zawartość opakowania | |
| Ładowarka akumulatorów | Nie |
| Przewody | USB Type-A na USB Type-C |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Szmatka do czyszczenia | Nie |
| Dołączony pasek na nadgarstek | Nie |
| Porty i interfejsy | |
| Port USB | Tak |
| Bateria | |
| Napięcie | 5 V |
| Wskaźnik poziomu baterii | Tak |
| Prąd wejściowy | 1 A |
| Czas pracy na zasilaniu akumulatorowym | 1 h |
| System obiektywów | |
| Długość stałej ogniskowej | 15 cm |
| Stała ostrość | Tak |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Nie wyrzucać do zwykłego śmietnika, produkt wymaga specjalnej utylizacji. Unikać kontaktu z oczami i skórą. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. |
Gwarancja 24 miesiące