Producenci
Kamera termowizyjna Seek Thermal Nano 200 CW-ABAX dla Apple iOS z USB-C 200x150, 25hz
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Rozdzielczość | 200 x 150 px |
| Kolor produktu | Czarny |
| Wbudowany wyświetlacz | Nie |
| Materiał obudowy | Plastik |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 25 mm |
| Waga produktu | 13 g |
| Wysokość produktu | 22 mm |
| Głębokość produktu | 25 mm |
| Wydajność | |
| Częstotliwość obrazu | 25 Hz |
| Tryby pomiaru | Miejsce centralne |
| Standardowe palety | Bursztyn, Black Hot, Ironbow, Biała gorąca |
| Tryby obrazu | Termiczny |
| Zakres pomiaru temperatury | -20 - 330 °C |
| Czułość termiczna (NETD) | 35 mK |
| Wbudowany wskaźnik laserowy | Nie |
| Maksymalna rozdzielczość | 200 x 150 px |
| Wbudowana metrówka | Nie |
| Dokładność | 5 °C |
| Wbudowana latarka | Nie |
| Dane opakowania | |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| System obiektywów | |
| Rozdzielczość czujnika (moduł termiczny) | 200 x 150 px |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Nie wyrzucać do zwykłego śmietnika, produkt wymaga specjalnej utylizacji. Unikać kontaktu z oczami i skórą. |
| Moduł optyczny | |
| Stała ostrość | Tak |
Gwarancja 24 miesiące