Producenci
Kamera wideokonferencyjna Boom Collaboration MEZZO BM01-0020, Czarna
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
0
Opis
| Moc | |
|---|---|
| Rodzaj zasilania | USB |
| Moc | 5 W |
| Prąd wejściowy | 1 A |
| Napięcie wejściowe | 5 V |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 43 mm |
| Szerokość produktu | 180 mm |
| Wysokość produktu | 46 mm |
| Waga produktu | 300 g |
| Sieć | |
| Wi-Fi | Nie |
| Przewodowa sieć LAN | Nie |
| Wydajność | |
| Typ produktu | Osobisty system wideokonferencji |
| Kolor produktu | Czarny |
| Obsługa funkcji Plug & Play | Tak |
| Zawartość opakowania | |
| W zestawie pilot zdalnego sterowania | Tak |
| Wyświetlacz | |
| Wbudowany wyświetlacz | Nie |
| Porty i interfejsy | |
| Obsługiwany typ USB | USB Typu-A |
| Kamera | |
| Automatyczne kadrowanie | Tak |
| Możliwość przybliżenia | Tak |
| Format obrazu | 16:9 |
| Typ przetwornika obrazu | CMOS |
| Regulator ostrości | Automatyczna |
| Pionowy punkt widzenia | 53° |
| Megapiksele | 8,28 MP |
| Zoom odtwarzania | 10x |
| Długość ogniskowa | 2.26 mm |
| Maksymalna liczba klatek na sekundę | 30 fps |
| Kąt pola widzenia (FOV) | 110° |
| Video | |
| Typ HD | 4K Ultra HD |
| Obsługiwane tryby wideo | 1080p 4K 720p |
| Obsługiwane formaty plików wideo | H.265 H.264 MJPEG NV12 YUV2 |
| Maksymalna rozdzielczość filmu | 3840 x 2160 px |
| Mikrofon | |
| Redukcja szumów | Tak |
| Ilość wbudowanych mikrofonów | 2 |
| System komputerowy | |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Tak |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Tak |
| Obsługiwany systemy operacyjne Linux | Tak |