Producenci
Kamera wideokonferencyjna Boom Collaboration MINI BM01-0010, Czarna
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
0
Opis
| Moc | |
|---|---|
| Napięcie wejściowe | 5 V |
| Prąd wejściowy | 500 mA |
| Moc | 2,5 W |
| Rodzaj zasilania | USB |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 46 mm |
| Waga produktu | 150 g |
| Głębokość produktu | 30 mm |
| Szerokość produktu | 102 mm |
| Sieć | |
| Wi-Fi | Nie |
| Przewodowa sieć LAN | Nie |
| Wydajność | |
| Obsługa funkcji Plug & Play | Tak |
| Typ produktu | Osobisty system wideokonferencji |
| Kolor produktu | Czarny |
| Wyświetlacz | |
| Wbudowany wyświetlacz | Nie |
| Porty i interfejsy | |
| Obsługiwany typ USB | USB Typu-A |
| Kamera | |
| Długość ogniskowa | 3.24 mm |
| Kąt pola widzenia (FOV) | 90° |
| Maksymalna liczba klatek na sekundę | 30 fps |
| Megapiksele | 2,07 MP |
| Regulator ostrości | Automatyczna |
| Pionowy punkt widzenia | 50° |
| Typ przetwornika obrazu | CMOS |
| Format obrazu | 16:9 |
| Video | |
| Obsługiwane formaty plików wideo | H.264 YUV2 MJPEG H.265 |
| Obsługiwane tryby wideo | 1080p |
| Maksymalna rozdzielczość filmu | 1920 x 1080 px |
| Typ HD | Full HD |
| Mikrofon | |
| Redukcja szumów | Tak |
| Ilość wbudowanych mikrofonów | 2 |
| System komputerowy | |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Tak |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Tak |