Producenci
Kamera zewnętrzna Nedis Smartlife Wifi, IP65 czujnik ruchu, night vision, biały
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Typ mocowania | Sufit / Ściana |
| Materiał obudowy | Kopolimer akrylonitrylo-butadieno-styrenowy (ABS) |
| Kolor produktu | Biały |
| Stopień ochrony IP | IP65 |
| Cechy zabezpieczeń | Wodoodporna |
| Diody LED | Działanie |
| Układ | Kopuła |
| Moc | |
| Rodzaj zasilania | DC |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 83 mm |
| Waga produktu | 292 g |
| Wysokość produktu | 110 mm |
| Długość kabla | 3 m |
| Głębokość produktu | 100 mm |
| Ochrona | |
| Czujnik ruchu | Tak |
| Cechy zarządzania | |
| Zdalnie sterowany | Tak |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -20 - 50 °C |
| Sieć | |
| Przewodowa sieć LAN | Nie |
| Wi-Fi | Tak |
| Pasmo częstotliwości | 2.4 - 2.483 GHz |
| Bluetooth | Nie |
| Wymagania systemowe | |
| Obsługa mobilnych systemów operacyjnych | Android iOS |
| Wydajność | |
| Tryb dzienny / nocny | Tak |
| Sposób łączności | Bezprzewodowy |
| PTZ | Tak |
| Zdalny podgląd | Tak |
| Typ anteny | Wewnętrzny |
| Przeznaczenie | Zewnętrzna |
| Model | Kamera bezpieczeństwa IP |
| Obsługa funkcji Plug & Play | Tak |
| Dane opakowania | |
| Głębokość opakowania | 125 mm |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Wysokość opakowania | 95 mm |
| Szerokość opakowania | 170 mm |
| Zawartość opakowania | |
| Zasilacz sieciowy | Tak |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Liczba kamer | 1 |
| Zestaw do montażu | Tak |
| Skrócona instrukcja obsługi | Tak |
| Audio | |
| Wbudowany mikrofon | Tak |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Nośnik danych | |
| Obsługiwane karty pamięci | MicroSD |
| Zintegrowany czytnik kart | Tak |
| Kamera | |
| Zakres kąta nachylenia | 105 - 105° |
| Kąt widzenia obiektywu, w poziomie | 104° |
| Kąt widzenia obiektywu w pionie | 104° |
| Matryca światłoczuła | |
| Wielkość czujnika CCD | 25,4 / 3 mm (1 / 3") |
| Liczba czujników | 1 |
| Typ przetwornika obrazu | CMOS |
| Tryb nocny | |
| Odległość widzenia nocnego (Night Vision) | 10 m |
| Ilość diod oświetlenia | 1 |
| Tryb nocny | Tak |
| Typ diody LED | Podczerwień |
| Video | |
| Obsługiwane tryby wideo | 1296p |
| Maksymalna rozdzielczość | 1920 x 1080 px |
| Suma megapikseli | 2 MP |
| System obiektywów | |
| Liczba soczewek | 1 |
Gwarancja 24 miesiące