Producenci
Kanapa flokowana rozkładana podwójna 66552NP
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Kolor produktu | Szary |
| Uchwyt na kubek | Tak |
| Materiały | PCW |
| Liczba miejsc | 2 |
| Maksymalny udźwig | 200 kg |
| Ilość uchwytów na kubek | 2 |
| Składana konstrukcja | Tak |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 660 mm |
| Waga produktu | 9,3 kg |
| Szerokość produktu | 2310 mm |
| Głębokość produktu | 2030 mm |
| Dane opakowania | |
| Szerokość opakowania | 406,4 mm |
| Wysokość opakowania | 203,2 mm |
| Głębokość opakowania | 457,2 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 7,73 kg |
| Ilość sztuk | 1 |
| Zawartość opakowania | |
| Łata do naprawy w zestawie | Tak |
| Pozostałe funkcje | |
| Kraj pochodzenia | Chiny |
Gwarancja 24 miesiące