Producenci
Karabin na kule gumowe i pieprzowe BYRNA TCR Pro k.68 CO2 12g zestaw TK68402
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Szczegóły techniczne | |
|---|---|
| Energia wylotowa | 15 J |
| Kaliber | 17,3 mm (.68) |
| Typ wiatrówki | CO2 Power |
| Zasięg działania | 30 m |
| Liczba szyn | 4 |
| Pojemność magazynka | 7/12 szt. |
| Prędkość początkowa | 300 fps |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 2 kg |
| Długość (max) | 61 cm |
| Długość (min) | 53 cm |
| Zawartość opakowania | |
| Uszczelka O-ring | Tak |
| Dołączony adapter | Tak |
| Liczba magazynków | 2 |
| Futerał | Tak |
| Przepychaczka dołączona | Tak |
| Buteleczka ze smarem | Tak |
| Przyrządy celownicze | Mechaniczne |
| Klucz imbusowy | Tak |
| Materiał | |
| Materiały | Metal Polimer |
| Kolor | |
| Kolor produktu | Czarny |
Gwarancja 24 miesiące